شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1399/12/09 شناسه خبر: 1712073
نماینده ساوجبلاغ:

آقایان با "واگذاری بی‌ضابطه"، منابع طبیعی البرز را به تاراج نگذارند/ علی‌رغم منابع درآمدی عالی در استان، بودجه آن قطره‌چکانی است

آقایان با "واگذاری بی‌ضابطه"، منابع طبیعی البرز را به تاراج نگذارند/ علی‌رغم منابع درآمدی عالی در استان، بودجه آن قطره‌چکانی است
علی حدادی گفت: امروز منابع طبیعی خدادادی در البرز باید در اختیار همه قرار بگیرد نه اینکه متاسفانه عده‌ای از مسئولین آن را به تاراج بگذارند و در اختیار کسانی قرار بدهند که به دنبال منافع‌شان هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس با اشاره به اینکه اعتبار و بودجه البرز به اندازه‌ای نیست که نیازهای آن را برطرف کند، در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: متاسفانه این استان علی رغم منابع درآمدی خوبی که دارد از نظر اعتبار و بودجه محدود است.

علی حدادی به لزوم توجه به استعدادها و ظرفیت های بومی در البرز اشاره کرد و افزود: در اهمیت ایجاد باور در میان جوانان و لزوم کشف استعدادهای برتر، همین بس که ماده اولیه تولید داروی انسولین دو ماه پس از فروردین ۱۴۰۰ در شهرستان ... آغاز به کار خواه کرد.
 
وی تولید واکسن کرونا در البرز را یکی دیگر از ظرفیت‌های ویژه این استان دانست و اظهار داشت: برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی که نقشه راه است، فراز و نشیب هایی وجود دارد که باید از آنها عبور کرده و بپذیریم پای نظام ایستاده ایم، در نتیجه امروز وظیفه مسئولین دستگاه های اجرایی توجه به معیشت مردم است.
 
علی حدادی با اشاره به اینکه امروز مشکلات معیشتی واقعیتی است که در کف جامعه وجود دارد، تصریح کرد: از رئیس جمهور تا وزرا، استانداران و فرمانداران باید پای کار و در کنار مردم باشند، ایجاد اشتغال مهم ترین موضوعی است که باید مسئولین آن را در نظر داشته باشند چرا که افزایش ازدواج و نشاط در جامعه را به دنبال دارد.
 
نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد و چهارباغ در مجلس آمایش سرزمینی توسط مسئولان را نیاز اصلی البرز دانست و گفت: امروز منابع طبیعی خدادادی در سطح استان باید در اختیار همه قرار بگیرد نه اینکه متاسفانه عده ای از مسئولین آن را به تاراج بگذارند و در اختیار کسانی قرار بدهند که به دنبال منافعشان هستند.
 
حدادی در خاتمه با اشاره به اینکه منابع طبیعی البرز باید در اختیار اشتغال، تولید و جوانان ارزشمند باشد، اظهار داشت: امروز علاوه بر اینکه باید از محتواهای انقلاب اسلامی دفاع کنیم، باید بدانیم که کارآمدی نظام دینی به تلاش و عملکرد همه ما باز می گردد، همچنین البرز مشکلاتی را در بخش کشاورزی و صنعت دارد که باید به آن دقت شود ونیازمند انسجام، وحدت و همدلی هستیم.انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712073
ارسال نظر
نظرات