شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:01 منتشر شده در مورخ: 1399/12/09 شناسه خبر: 1712085
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی:

رسانه‌های معاند به دنبال انعکاس وارونه واقعیت‌‌ها از سراون هستند

رسانه‌های معاند به دنبال انعکاس وارونه واقعیت‌‌ها از سراون هستند
حجت‌الاسلام علی باقری گفت: در حال حاضر در سروان فرصتی فراهم شد تا ضد انقلاب با غبار آلود کردن فضا در رسانه‌ها واقعیت‌‌ها را غیر از آنچیزی که بوده است، انعکاس دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام علی باقری امروز در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: ساده انگاری است که تصور کنیم دشمنانی که هر روز شرایط تحریم را علیه ملت ایران سخت‌تر و دایره محاصره اقتصادی را تنگتر می‌کنند، منتظر باشند ما مشکلات خود را حل کنیم.

 
وی با بیان اینکه نبود شرایط اشتغال یکی از مشکلات مردم در مناطق محروم و مرزهای کشور محسوب می‌شود، افزود: قاچاقچیان و گروه‌های اشرار برای تامین منافع سیاسی و اقتصادی خود به دنبال ایجاد ناامنی در مناطقی همچون سراوان هستند.
 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در سروان فرصتی فراهم شد تا ضد انقلاب با غبار آلود کردن فضا در رسانه‌ها واقعیت‌‌ها را غیر از آنچیزی که بوده است، انعکاس دهند.
 
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ضروری است مردم برای دسترسی به اخبار صحیح به مراجع رسمی استان سیستان و بلوچستان مراجعه کنند چرا که دشمن در فضا سازی رسانه‌ای خود به دنبال تحریک مردم و القای ناامنی در کشور است.
 
حجت‌الاسلام باقری با اشاره به اینکه خراب کردن فضای کشور و تامین منافع اقتصادی و سیاسی گروهک‌ها از اهداف دشمنان در سروان محسوب می‌شود، ادامه داد: امیدواریم با تلاش رسانه‌‌های انقلابی ابهام زدایی در این زمینه انجام و حقایق به مردم تبیین شود تا در تور رسانه‌‌ای دشمنان گرفتار نشویم.
 
وی گفت: دشمنان نظام اسلامی در شرایط فعلی جامعه به دلیل انتشار ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی و در آستانه عید نوروز به دنبال تلخ کردن کام مردم هستند.
 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: روز به روز دشمنی آمریکا علیه مردم ایران افزایش یافته و با توجه به وضعیت کرونا و ضعیف شدن کسب و کارها به ویژه در مناطق محروم و مرزی اهداف دشمنان وارونه جلوه دادن واقعیت‌‌ها است.
 
وی عنوان کرد: دشمن تلاش می‌کند مردم را دچار مشکلات مالی و اقتصادی کنند تا فضای ناامنی در کشور افزایش یافته و میزان مشارکت مردم در انتخابات سال آینده کاهش یابد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1712085
ارسال نظر
نظرات