شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1399/12/09 شناسه خبر: 1712087
دانا گزارش می دهد؛

نامه «پشیمانم» دیرهنگام خاتمی به رهبر انقلاب در آستانه انتخابات ۱۴۰۰/ خاتمی باید از چه کسی عذرخواهی کند؟

نامه «پشیمانم» دیرهنگام خاتمی به رهبر انقلاب در آستانه انتخابات ۱۴۰۰/ خاتمی باید از چه کسی عذرخواهی کند؟
برخی رسانه ها و شخصیت های اصلاح طلب مدعی شدند که سید محمد خاتمی به رهبر معظم انقلاب نامه نوشته است؛ نامه ای که در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ یک "پشیمانم" دیر هنگام تلقی می شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خبرگزاری اصلاح طلب ایلنا به نقل از حق شناس، یک فعال اصلاح طلب مدعی شده، خاتمی در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ نامه ای به رهبر انقلاب نوشته است و در آن ضمن بیان سوابق خودش اعلام کرده که عمیقا به نظام، حاکمیت و رهبری ایمان دارد! گرچه دفتر محمد خاتمی محتوای این نامه را حدسیات عنوان کرده است.

این نامه که به نوعی عذرخواهی برای پاک کردن سوابق حضور در فتنه براندازی ۸۸ در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ ارزیابی شده، واکنش های مختلفی به دنبال داشته است.

برخی از اعضای رادیکال جریان اصلاحات خاتمی را به بی ثباتی موضع و شخصیت سیاسی متهم کرده اند و برخی نیز معتقدند تبریک زود هنگام او به موسوی و کروبی قبل از آغاز شمارش آرا در انتخابات ۸۸، آنها و بخشی از هوادارن را به جبهه ضد انقلاب هدایت کرده است و او باید از آنها عذرخواهی کند.

همچنین برخی از رسانه ها با یادآوری تشدید تحریم های جنایتکارانه علیه ملت ایران بعد از فتنه ۸۸ و استناد اوباما به نامه اصلاح طلبان برای تشدید تحریم، معتقدند که خاتمی باید علاوه بر عذرخواهی از همه مردم ایران پاسخگوی مراجع حقوقی و قضایی باشد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1712087
ارسال نظر
نظرات