شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:05 منتشر شده در مورخ: 1399/12/09 شناسه خبر: 1712109
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس:

هموطنان بلوچ دشمنان را در رسیدن با نیات شوم خود ناکام گذاشتند/ مسئولین خدمت رسانی و عمل به تعهدات را با جدیت دنبال کنند

هموطنان بلوچ دشمنان را در رسیدن با نیات شوم خود ناکام گذاشتند/ مسئولین خدمت رسانی و عمل به تعهدات را با جدیت دنبال کنند
آصفری گفت: هم وطنان عزیز بلوچ از ابتدای انقلاب و دوران دفاع مقدس تا به امروز همواره در صف دفاع از ارزش های اسلامی پیشگام بوده اند و این تحرکات قطعا نمی تواند در عزم و اراده آنها برای حمایت از انقلاب اسلامی تأثیری بگذارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد حسن آصفری نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص توطئه های رسانه های ضد انقلاب برای تحریک هم میهنان عزیز بلوچمان در سراوان گفت: اینکه منطقه سیستان و بلوچستان در محرومیت به سر می برد شکی در آن نیست اما کافی است وضعیت امروز این مناطق با وضعیت قبل از انقلاب بررسی شود و متوجه می شویم که اصلا قابل قیاس نیست.

وی افزود: امروز متأسفانه برخی از جریانات شکست خورده سیاسی در داخل کشور با هدایت و همراهی جریان برانداز خارجی به دنبال سیاه نمایی برای ملت ایران هستند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: جریان های ضد انقلاب به دنبال نادیده گرفتن خدمات گسترده انقلاب اسلامی در طول ۴۲ سال گذشته هستند و می خواهند کارآمدی نظام اسلامی را زیر سوال ببرند.

وی بیان کرد: کسی منکر وجود مشکلات جدی در مناطق سیستان و بلوچستان نیست اما این مشکلات دلیل بر این نیست خدماتی در طول ۴۲ سال انجام نشده است.

آصفری با بیان اینکه مشکلات موجود در مناطق سیستان نمی تواند موجب شود عده ای سودجود نیات شوم و مغرضانه خود را دنبال کنند،افزود: دشمنان به دنبال این هستند از آب گل آلود ماهی بگیرند و نا امنی در مناطق بلوچ نشین ایران عزیز ایجاد کنند.

وی تأکید کرد: البته بی عرضگی مسئولین ما برای عدم پیگیری و تلاش های جدی در راستای رفع مشکلات قابل قبول نیست و باید خدمت رسانی ها به هموطنان عزیز بلوچ بیش از گذشته باشد و راه های تأمین معیشت مردم با سرعت تسریع و تسهیل شود چراکه نگاه مقام معظم رهبری نگاه خدمت بی منت به مردم است و همه باید به آن توجه داشته باشند.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس اضافه کرد: امروز متأسفانه شاهد دخالت جریان های تروریستی در مسئله سراوان و تحرکات امنیتی برای ایجاد نا امنی هستند به وضوح قابل مشاهده است که البته این تحرکات برای هموطنان بلوچ ما اهمیتی ندارد چراکه آنها در طول انقلاب اسلامی وفاداری خود به نظام اسلامی را به خوبی نشان داده اند.

وی با تأکید بر اینکه مردم عزیز سیستان و بلوچستان پای انقلاب و آرمان های امام(ره) بوده و هستند،گفت: هم وطنان عزیز بلوچ از همان ابتدای انقلاب و دوران دفاع مقدس تا به امروز همواره در صف دفاع از ارزش های اسلامی پیشگام بوده اند و این تحرکات قطعا نمی تواند در عزم و اراده آنها برای حمایت از انقلاب اسلامی تأثیری بگذارد.

آصفری بیان کرد: کم کاری مسئولین باید در سریع ترین فرصت جبران شود و اینکه برخی از مسئولین به تعهدات خود عمل نکرده اند مسئله ای غیرقابل قبول است و مردم عزیز بلوچ هم از این مسئله گلایه مند هستند اما از هر زمانی بیشتر پایبند به انقلاب و نظام اسلامی می باشند.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان خیال نکنند که می توانند از گلایه مندی مردم عزیز بلوچ سوء استفاده کنند چراکه در طول سال های گذشته ملت ایران نشان داده اند دشمنان هرکجا بخواهند از مسائل داخل کشور سوء استفاده کنند با حضور خود در صحنه دفاع از انقلاب تودهنی محکمی به آنها خواهند زد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1712109
ارسال نظر
نظرات