شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 21:00 منتشر شده در مورخ: 1399/12/09 شناسه خبر: 1712137
فرماندار رشتخوار:

پیشرفت 70 درصدی پروژه آب‌رسانی به روستای علی آباد دامن رشتخوار/ تا پایان سال مشکل آب شرب مردم مرتفع می‌شود

پیشرفت 70 درصدی پروژه آب‌رسانی به روستای علی آباد دامن رشتخوار/ تا پایان سال مشکل آب شرب مردم مرتفع می‌شود
خالقداد عرب فرماندار رشتخوار، گفت: با همکاری خوب مجموعه بنیاد علوی، پروژه آبرسانی به روستای علی آباد رشتخوار حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، که انشاءالله امیدواریم به زودی و تا قبل از تعطیلات عید نوروز مشکل آب شرب ساکنین این روستا مرتفع و مردم از آب شرب استادارد بهره‌مند شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار عصر امروز در حاشیه بازدید از طرح آب‌رسانی به روستای علی‌آباد دامن شهرستان رشتخوار ضمن تسلیت شهادت حضرت زینب سلام‌الله گفت: پروژه آب‌رسانی به روستای علی‌آباد دامن رشتخوار در بخش مرکزی شهرستان رشتخوار در حال اجرا است، پروژه‌ای که هم‌اکنون قریب به یک سال است، ساکنین یکی از روستاهای بزرگ این شهرستان را با مشکل شدید تأمین آب شرب مواجه کرده بود.

عرب در ادامه، افزود: به همت معین اقتصادی شهرستان مجموعه بنیاد علوی و نشست‌هایی که با این مجموعه داشتیم، خوشبختانه توافق‌نامه و تفاهم‌نامه بین سازمان امور آب استان و بنیاد علوی انعقاد و اعتبار یک‌میلیاردی در راستای اجرای 2 کیلومتر خط انتقال آب از چاه جدید انجام شد.

فرماندار رشتخوار با تقدیر از تلاش نهاد پیشرفت و آبادانی در رشتخوار، اظهار داشت: امروز پروژه آب‌رسانی به روستای علی‌آباد تقریباً حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که ان‌شاءالله امیدواریم با پیگیری پیمانکار برق شهرستان به‌زودی مشکل برق این پروژه  شروع و تا قبل از تعطیلات عید نوروز مشکل مرتفع و ساکنین این روستا از نعمت آب شرب استاندارد بهره‌مند شوند.

وی در ادامه با توصیه به افراد بومی که در خارج از شهرستان سکونت دارند در شرایط بیماری کرونا درخواست کرد: با توجه به شرایط بیماری کرونا در ایام سال جدید از شهروندان رشتخواری ساکن در شهرها و نقاط مختلف کشور درخواست داریم در جهت حفظ سلامت خود، خانواده و همشهریان از سفر به شهرستان خودداری کنند، تا خدای‌ناکرده شاهد حوادث تلخ در شهرستان نباشیم.

 محمد تابنده دبیر نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان رشتخوار نیز با تسلیت شهادت حضرت زینب سلام‌الله بیان داشت: با توجه به مشکلات مردم در حوزه آب شرب در روستای علی‌آباد دامن رشتخوار تفاهم‌نامه‌ای با اداره آب و فاضلاب صورت گرفت، و مبلغ یک میلیارد جهت اجرای این پروژه با مشارکت آب فاضلاب استان انجام شد.

وی در ادامه با اشاره به اعتبار در نظر گرفته‌شده در این حوزه از واریز قسط اول این طرح خبر داد و یادآور شد: اکنون شاهد آن هستیم که مرحله پایانی کار را در حال انجام است که انشالله به‌زودی کار اتمام و آب شرب موردنیاز ساکنین شریف روستای علی‌آباد دامن این شهرستان تأمین خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712137
ارسال نظر
نظرات