شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:16 منتشر شده در مورخ: 1399/12/09 شناسه خبر: 1712169
نائب رئیس مجلس عنوان کرد:

عدم توزیع عادلانه ثروت مشکل اصلی در مناطق مرزی/ دولت باید اشتغال پایدار برای کولبران فراهم کند

عدم توزیع عادلانه ثروت مشکل اصلی در مناطق مرزی/ دولت باید اشتغال پایدار برای کولبران فراهم کند
نائب رئیس مجلس گفت: با توجه به عدم توسعه متوازن و توزیع عادلانه ثروت عده ای از مردم کشورمان سراغ کولبری می روند که باید بفکر اشتغال پایدار بود و با طرحی های که مقطعی نمی توان درد این قشر آسیب پذیر را علاج کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  علی نیکزاد نائب رئیس مجلس در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، اظهار داشت: وضعیت معیشتی مرزنشینان و کولبران در سیاستگذاری‌ها همواره مورد توجه بوده و رهبر معظم انقلاب بر رفع مشکلات این عزیزان تاکید دارند

وی افزود: این قشر  در وضعیت شکننده ای از نظر معیشتی دست و پنجه نرم می کنند و باید اقدامات اساسی در دستور کار دولت قرار گیرد.

نائب رئیس مجلس گفت: در شهرستان های مرزی با توجه به کمبود صنایع تبدیلی و کارخانجات بیکاری های ها روز افزون است عده ای از مردم کشورمان سراغ کولبری می روند که باید بفکر اشتغال پایدار بود و با طرحی های که مقطعی نمی توان درد این  قشر آسیب پذیر را علاج کرد.

وی با تاکید بر اینکه عدم توسعه مناطق مرزی، عدم توزیع عادلانه ثروت علت اصلی مشکلات کولبران است، تصریح کرد: باید با نگاه تولید ثروت در مناطق مرزی امنیت پایدار را باید ایجاد اشتغال دائمی برای مردم فراهم کینم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712169
ارسال نظر
نظرات