شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 18:17 منتشر شده در مورخ: 1399/12/09 شناسه خبر: 1712207
عضو هیئت رئیسه مجلس:

افزایش قیمت دلار تنها بخشی از حقایقی است که واعظی به آنها اشاره کرده است/اعتراف رئیس دفتر رئیس جمهور به منشا گرانی ها در دولت تدبیر و امید

افزایش قیمت دلار تنها بخشی از حقایقی است که واعظی به آنها اشاره کرده است/اعتراف رئیس دفتر رئیس جمهور به منشا گرانی ها در دولت تدبیر و امید
حجت الاسلام علیرضا سلیمی گفت: از اینکه آقای واعظی گفتند دلار کار ما بود تشکر می کنیم اما اکنون که وجدان ایشان فعال شده و بخشی از حقیقت را گفته اند باید همه حقیقت را بگویند و البته بعدا ایشان به دنبال توجیه گفته خود بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به صحبت های رئیس دفتر رئیس جمهور مبنی بر اینکه دلار کار ما بود، گفت: البته آقای واعظی بخشی از حقیقت را بیان کردند و خوب است ایشان همه حقایق را برای ملت ایران بازگو کنند.

وی افزود: افزایش قیمت مسکن تا ۸۰ درصد، افزایش قیمت جو، افزایش قیمت روغن ،افزایش قیمت خودرو، افزایش قیمت سکه،لوازم خانگی، میوه، گوشت و حبوبات هم کار اینها بود که باید ارئیس دفتر رئیس جمهور به آنها اشاره می کردند.

سلیمی اظهار کرد: از اینکه آقای واعظی گفتند دلار کار ما بود تشکر می کنیم اما اکنون که وجدان ایشان فعال شده و بخشی از حقیقت را گفته اند باید همه حقیقت را بگویند و البته بعدا ایشان به دنبال توجیه گفته خود بود.

وی بیان کرد: به آقای واعظی توصیه می کنیم که توجیه نکنند چراکه ملت ایران واقعیت ها را می دانند و از اینکه به یک هزارم گرانی هایی که اینها منشأ آن بودند اعتراف کردند تشکر را می کنیم اما امیدواریم که ۹۹۹ درصد از حقایقی از گرانی ها که باقی مانده ایشان بیان کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به تحقیق و تفحص از بورس بیان کرد: این مسئله وارد دستور کار مجلس شورای اسلامی شده و قطعا با جدیت پیگیر آن هستیم

وی خاطر نشان کرد: متأسفانه باید گفت تغییرات و نوساناتی که با سرمایه های مردم در بورس اتفاق افتاد دست خود این آقایان بود و تحقیق و تفحص از بورس در مجلس مطرح شده و به طور جدی پیگیر آن هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712207
ارسال نظر
نظرات