شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 12:35 منتشر شده در مورخ: 1399/12/10 شناسه خبر: 1712389
رئیس اداره فرش سازمان صمت استان زنجان خبرداد

ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای فرشبافان استان زنجان

ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای فرشبافان استان زنجان
جعفری رئیس اداره فرش سازمان صمت استان زنجان از ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای فرشبافان در استان زنجان خبرداد و گفت: فرشبافان در استان زنجان در قالب طرح حامی بیمه تکمیلی می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محسن جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای فرشبافان در استان زنجان اظهار کرد: در حال حاضر 25 میلیون تومان برای هر فرشبافی با کارمزد 4 درصد در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: از این تسهیلات 5 میلیون تومان برای بیمه تکمیلی فرشبافان اختصاص می‌یابد و 20 میلیون تومان نیز برای خرید کالای ایرانی در اختیار فرشبافان قرار می‌گیرد.

رئیس اداره فرش سازمان صمت استان زنجان با بیان اینکه ثبت نام افراد به صورت غیرحضوری از طریق تلفن همراه انجام می‌شود عنوان کرد: افرادی که تمایل دارند از این تسهیلات استفاده کنند با استفاده از کد دستوری 31000#*6655* وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنند.

وی خاطر نشان کرد: نتیجه درخواست فرشبافان نیز به گوشی فرد مورد نظر ارسال می‌شود و بعد از دریافت نتیجه درخواست می‌توانند به بانک خود جهت تکمیل پرونده مراجعه کنند.

جعفری خاطر نشان کرد: فرشبافان تا اردیبهشت ماه سال آینده فرصت دارند نسبت به دریافت این تسهیلات خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه برای بیمه تکمیلی فرشبافان طرح حامی قالیبافان در زنجان اجرا می‌شود ابراز کرد: در این راستا تفاهم نامه‌ای فی‌مابین بیمه ایران، بانک قرالحسنه مهر ایران و مرکز ملی فرش تدوین شده که هر قالیبافی تمایل داشته باشند می‌توانند از آن استفاده کنند.

رئیس اداره فرش سازمان صمت استان زنجان عنوان کرد: 5 میلیون تومان برای بیمه تکمیلی از قالیبافان دریافت می‌شود که این 5 میلیون تومان هم از تسهیلاتی که ارائه شده دریافت می‌شود.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1712389
ارسال نظر
نظرات