شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1399/12/10 شناسه خبر: 1712465
صبح امروز و با حضور رئیس فدراسیون

از سه پیشکسوت کشتی کشور تجلیل شد/ دبیر: همه با شما خاطره دارند+عکس

از سه پیشکسوت کشتی کشور تجلیل شد/ دبیر: همه با شما خاطره دارند+عکس
صبح امروز و طی مراسمی از سه پیشکسوت کشتی کشور تجلیل بعمل آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، با پیگیری کمیته پیشکسوتان کشتی و با حضور رئیس فدراسیون از هاشم کلاهی (دارنده مدال طلای آسیا)، خسرو نظافت دوست (دارنده مدال نقره بازی های آسیایی) و علی عبدلی (دارنده مدال نقره آسیا) سه پیشکسوت کشتی کشور تجلیل بعمل آمد.

علیرضا دبیر در این مراسم که همراه با بیان خاطرات این سه پیشکسوت کشتی بود، گفت: ابتدا به شما خیرمقدم می گویم و باعث افتخار است که شما در فدراسیون کشتی حضور آوردید.

وی ادامه داد: شما پیشکسوتان عزیزی هستید که همه با شما خاطره دارند و ما در زمان نونهالی شما را در یاد داریم.

رئیس فدراسیون کشتی تصریح کرد: شما جزء پیشکسوتانی هستید که به حقتان از نظر مدال جهانی و المپیک نرسیده اید اما زحمت کشیده اید و ما وظیفه مان است که شما را به جوانان معرفی کنیم.

وی ادامه داد: وظیفه ما تجلیل از پیشکسوتان است و در شرایط کرونا سه نفر سه نفر از پیشکسوتان تجلیل می کنیم و هدفمان تجلیل از جامعه قهرمانان، مربیان و داوران کشتی است.

دبیر تصریح کرد: یکسری از مربیان هستند که شاید سابقه قهرمانی نداشته باشند اما قهرمانان بزرگی را به جامعه معرفی کردند و اکثر آن ها در شهرستان ها حضور دارند و وظیفه ما است که از آن ها تجلیل کنیم و این کار در برنامه ما قرار دارد.

دبیر در پایان خاطرنشان کرد: کشتی جامعه بزرگی دارد شاید 100 کشتی گیر مدال گرفته اند اما در کنار آن ها صد هزار کشتی گیر مدال نگرفته اند و نمی توان گفت که آن ها حقشان کسب مدال نبوده است.

انتهای پیام/


 

https://www.dana.ir/1712465
ارسال نظر
نظرات