شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1399/12/10 شناسه خبر: 1712467
بیل‌گیتس هم بیاید نمی‌تواند کاری کند؛

اسلامیان: مهندسی انتخابات؟ کریمی نظر خودش را دارد!/ تاج موفق بود، در حق بهاروند هم ظلم شد

اسلامیان: مهندسی انتخابات؟ کریمی نظر خودش را دارد!/ تاج موفق بود، در حق بهاروند هم ظلم شد
نایب رئیس پیشین فدراسیون فوتبال به دفاع از عملکرد رئیس سابق این فدراسیون فوتبال پرداخت و گفت که با رد صلاحیت حیدر بهاروند به او ظلم شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود اسلامیان در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال درباره اینکه علی کریمی معتقد بود انتخابات مهندسی شده است، اظهار داشت: خیر است ان‌شاءالله. به هر حال هر کسی نظر خودش را دارد. اینجا 87 نفر از کسانی که درگیر فوتبال هستند، حضور دارند. هر انتخاباتی هم لابی‌های خودش را دارد.

وی در مورد انتخاب عزیزی خادم به‌عنوان رئیس جدید فدراسیون تصریح کرد: او یک دوره عضو هیئت رئیسه بوده است و دعا می‌کنیم که موفق باشد.

«مهمترین چالش عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال چیست؟»، نایب رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در واکنش به طرح این سؤال گفت: اولین مسئله فوتبال به نظرم درآمدزایی است. در همه جای دنیا 70 درصد درآمد از حق پخش تلویزیونی است که ما این را نداریم. باید کشور برای این یک راهی پیدا کند، وگرنه اگر شما بیل گیتس را هم به استقلال، پرسپولیس و تیم ملی بیاورید، وقتی 70 درصد درآمد را ندارد، نمی‌شود کار کرد. مثل اینکه شما ماهیانه سه میلیون درآمد دارید و فقط یک میلیون به شما می‌دهند. خُب با یک میلیون نمی‌شود زندگی کرد. به نظر من باید اولویت هیئت رئیسه این باشد که مسئله حق پخش تلویزیونی را حل کند. وقتی تمام اعضای فیفا 70 درآمدشان حق پخش است و شما این را ندارید، صبح تا شب در باشگاه‌ها مشکل دارید.

اسلامیان در واکنش به این پرسش که به مهدی تاج چه نمره‌ای در دوران ریاستش می‌دهد، تصریح کرد: تاج به هر حال تیم ملی را به جام جهانی برد و این امتیاز بالایی است. به نظر من موفق بود. تاج یک فوتبالیست بود که مراحل مختلف را طی کرد و از باشگاهداری و سازمان لیگ و پله پله بالا آمد.

وی در مورد بهاروند نیز گفت: بهاروند فوق‌العاده خوب بود و متأسفم رد صلاحیت شد. به نظرم به ناحق رد صلاحیت شد. همه مدیران پرونده باز دارند. شما یک مدیر پیدا نمی‌کنید که پرونده باز نداشته باشد. به هر حال بهاروند را یک دستگاه نظارتی به خاطر پرونده باز رد صلاحیت کرد و به نظرم در حقش ظلم شد. بهاروند خودش فوتبالیست بود و مراحل مختلف را طی کرد. او در دوره کرونا یک سال فوتبال کشور را به خوبی اداره کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712467
ارسال نظر
نظرات