شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:32 منتشر شده در مورخ: 1399/12/10 شناسه خبر: 1712472
تبلور دموکراسی را شاهد بودیم؛

عزیزی‌خادم: خودم را خادم فوتبال می‌دانم/ با همه تعامل خواهم داشت و از همه مشورت می‌گیرم

عزیزی‌خادم: خودم را خادم فوتبال می‌دانم/ با همه تعامل خواهم داشت و از همه مشورت می‌گیرم
رئیس جدید فدراسیون فوتبال گفت: خودم را موظف می دانم از همه مشورت بگیرم و با همه تعامل داشته باشم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهاب‌الدین عزیزی‌خادم پس از کسب ۴۹ رای در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال و انتخاب به عنوان رئیس جدید فدراسیون، در این مجمع اظهار داشت: به نوبه خودم از همه تشکر می‌کنم و خودم را خادم فوتبال می‌دانم. امیدوارم با همه ارکان نظام و با تیم جدید بتوانیم به فوتبال کشور خدمت کنیم.

وی ادامه داد: دغدغه شما در هیات‌های استانی را درک می‌کنم و امیدوارم با برنامه ارائه شده یک نگاه جدید بسازیم. جا دارد از هیات رئیسه، حیدر بهاروند و مهدی محمدنبی که در یک سال گذشته زحمات زیادی کشیدند، تشکر کنم. امیدوارم با اساسنامه جدید با نگاهی نو قدم در راه توسعه فوتبال بگذاریم. خودم را موظف می دانم از همه مشورت بگیرم و با همه تعامل داشته باشم.
 
رئیس جدید فدراسیون فوتبال عنوان کرد: خدا را شکر می کنم، چه رای می‌آوردم و چه رای نمی آوردم؛ اگر خدا به انسان صندلی بدهد ارجح خواهد بود و باید به آن احترام بگذاریم. از مجلس شورای اسلامی، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و... تشکر می‌کنم که امروز همه را در فضای رقابتی قرار دادند. امروز ما در کنار هم نماد و تبلور دموکراسی بودیم و باز هم از اعتماد به من و خانم موسوی تشکر می‌کنم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1712472
ارسال نظر
نظرات