شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:01 منتشر شده در مورخ: 1399/12/10 شناسه خبر: 1712499
قایدی حالاحالاها بازیکن ماست؛

خلیل‌زاده: عزیزی خادم اطلاعات خوبی از فوتبال دارد/ اگر مددی می‌ماند، قطعا رای می‌آورد!

خلیل‌زاده: عزیزی خادم اطلاعات خوبی از فوتبال دارد/ اگر مددی می‌ماند، قطعا رای می‌آورد!
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: عزیزی خادم اطلاعات خوبی از فوتبال دارد و می‌تواند به این رشته کمک کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در حاشیه مجمع انتخابات فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به نظر من انتخابات خوبی برگزار شد و تمام افراد مجمع حضور داشتند. نظارت خوبی بود و انتخابات سالم و آزادی دیدیم.

او درباره انتخاب شدن عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ۴ کاندید انتخابات سوابق خوبی داشتند. به نظر من با توجه به اینکه آقای خادم در هیات رئیسه فوتبال و فدراسیون بوده و اطلاعات خوبی در ورزش و سوابق خوبی دارد، می‌تواند به فوتبال کمک کند.

خلیل‌زاده درباره انصراف احمد مددی از انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: علتش را نمی‌دانم اما اگر ایشان می‌ماند، به نظر من رای می‌آورد. من دیشب متوجه شدم می خواهد کناره‌گیری کند ولی اگر در انتخابات باقی می‌‌ماند به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال رای می‌آورد. رای ویلموتس هنوز تایید نشده که بخواهد چنین پرداختی داشته باشد. اگر هم خدایی ناکرده چنین اتفاقی بیفتد فکر می‌کنم عزیزی‌خادم برای آن برنامه دارد.

خلیل‌زاده در مورد وضعیت مهدی قایدی و قهر رشید مظاهری اظهار داشت: قهر مظاهری را اطلاع ندارم اما قایدی سر تمرین بود و حالاحالاها هم بازیکن تیم استقلال است

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1712499
ارسال نظر
نظرات