شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:10 منتشر شده در مورخ: 1399/12/10 شناسه خبر: 1712523
امام جمعه اهل سنت مسجدالنبی بجنورد:

عاملین جنایت غیر بشری طعمه نیرنگ های استکبار جهانی شدند

عاملین جنایت غیر بشری طعمه نیرنگ های استکبار جهانی شدند
امان دردی آخوند یزدانی با اشاره به اتفاقات اخیر در سیستان و بلوچستان گفت: افراد شرور و مسلح که به پاسگاه کورین زاهدان حمله کردند دستورات کشورهای تروریستی همچون آمریکا و اسرائیل جنایتکار را در کشورمان اجرا کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امان دردی آخوند یزدانی، امام جمعه اهل سنت مسجدالنبی بجنورد در گفتگو با خبرنگار عصراترک ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی زاهدان اظهارکرد: شهادت برادرمان شهید مجید رجائی در حین خدمت به اسلام و ملت ایران توسط تروریست های ظالم که بویی از انسانیت نبرده اند، تسلیت می گوییم.

آخوند یزدانی تصریح کرد: افرادی که به اسم اسلام دست به این جنایات می زنند اگر تابع دستورات پیامبر بودند هرگز به پرچم اسوه امت و مکارم اخلاق حضرت محمد (ص) توهین نمی کردند.

وی افزود: ما به استکبار جهانی و اسرائیل غاصب اعلام می کنیم که همچنان و همچون گذشته گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم و دست از وحدت و برادری بر نمی داریم و با اجرایی کردن منویات امام راحل و رهبری عظیم الشأن پاسخی دندان شکن به این ظالمان خواهیم داد.

این روحانی اهل سنت خاطرنشان کرد: دشمنان قرآن و رسول الله امروزه چشم دیدن وحدت بین شیعه و سنی در ایران را ندارند و با اینگونه اقدامات می خواهند امنیت استان های مرزی را به مخاطره بیاندازند و ما علمای اهل سنت استان از مسئولین مربوطه و نهاد های امنیتی و انتظامی تقاضا مندیم نگذارند خون شهید عزیزمان پایمال شوند و هرچه زودتر عاملین این جنایت ضدبشری را به اشد مجازات برسانند.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1712523
ارسال نظر
نظرات