شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:23 منتشر شده در مورخ: 1399/12/10 شناسه خبر: 1712541
من پزشک هستم، علی کریمی به مهندس‌ها تبریک گفته؛

علی‌نژاد: انتخاب عزیزی‌خادم قابل پیش‌بینی بود و از او حمایت می‌کنیم/ وزیر قهر نکرده، جلسه داشته!

علی‌نژاد: انتخاب عزیزی‌خادم قابل پیش‌بینی بود و از او حمایت می‌کنیم/ وزیر قهر نکرده، جلسه داشته!
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اعضای مجمع افراد عاقل و صاحب‌اندیشه‌ای بودند و هستند و خودشان بر اساس شناختی که از این افراد داشتند رای دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه انتخابات فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: انتخابات تا الان در فضای آرام و دموکراتیک انجام شد. شما دیدید رقابت نزدیکی بین نامزدها نزدیک بود و به دور دوم کشیده شد. همان طور که پیش‌بینی می‌شد این اتفاق رخ داد که در نهایت عزیزی خادم برای ۴ سال انتخاب شد. به او تبریک می‌گویم امیدوارم او و هیات رئیسه جدید بتوانند روزهای خیلی بهتری را برای فوتبال ایران رقم بزنند. وزارت ورزش هم مانند سابق حامی فدراسیون فوتبال خواهد بود.

معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش در پاسخ به این سوال که گفته شده عزیزی خادم گزینه وزارت ورزش است، تصریح کرد: ما از قبل گفته بودیم هیچ گزینه‌ای در این انتخابات نداریم. اعضای مجمع افراد عاقل و صاحب‌اندیشه‌ای بودند و هستند و خودشان بر اساس شناختی که از این افراد داشتند رای دادند. ما به هیچ وجه گزینه‌ای در این انتخابات نداشتیم.
 
وی درباره اینکه علی کریمی گفته انتخابات مهندسی شده و روز مهندس را تبریک گفته، عنوان کرد: من که پزشک هستم و مهندس نیستم، طبعا به من تبریک نگفته است و این را به شما گفته اگر مهندس هستید.
 
علی‌نژاد همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره غیبت وزیر پرسید، گفت: ستاد ملی جوانان باید با ریاست وزیر تشکیل می‌شد که آقای سلطانی‌فر در آن مجمع بود. اصلا قهری وجود ندارد.
 
معاون وزیر ورزش درباره صحبت‌های بهاروند در خصوص مطالبات فدراسیون فوتبال، یادآور شد: بله نزدیک به 5-6 میلیون دلار فدراسیون از فیفا می‌خواهد که امیدواریم با رفع تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران فدراسیون بتواند این پول را بگیرد. از مسیرهای مختلفی اقدام شده اما به خاطر تحریم‌ها نظام‌ بانکی بین‌المللی زیر بار نرفته است تا اقدامی انجام دهد. فیفا علاقمند است این پول را بدهد اما باید از طریق بانک‌ها ترانسفر شود اما بانک‌ها این امکان را نداشتند که منابع را بدهند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1712541
ارسال نظر
نظرات