شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1399/12/10 شناسه خبر: 1712542
سرپرست شهرداری الوند ‌قزوین:

دستفروشان و میوه‌فروشان ساماندهی می‌شوند/ معرفی ۴ مکان برای اسکان موقت در الوند

دستفروشان و میوه‌فروشان ساماندهی می‌شوند/ معرفی ۴ مکان برای اسکان موقت در الوند
رضا شکور گفت: با توجه به روزهای پایانی سال و به منظور جلوگیری از اختلال در عبور و مرور در سطح شهر، فروشندگان و دستفروشان کنار خیابان ساماندهی می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا شکور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، با اشاره به طرح ساماندهی دست‌فروشان در روزهای پایانی سال اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، شهرداری الوند در جهت حمایت از دستفروشان سیار و خودرویی چهار نقطه برای فعالیت آن‌ها مشخص کرده تا در آن محل‌ها به فعالیت بپردازند.

وی افزود: با توجه به روزهای پایانی سال و به منظور جلوگیری از اختلال در عبور و مرور در سطح شهر، فروشندگان و دستفروشان مشاغل و میوه و تره‌بار کنار خیابان ساماندهی می‌شوند.

سرپرست شهرداری الوند بیان کرد: زمین‌های جنب ایستگاه تاکسی نصرت‌آباد، پارک نیاکان، مسکن مهر الوند و همچنین میدان شهید سلگی؛ چهار مکانی هستند که توسط شهرداری برای اسکان موقت دستفروشان در نظر گرفته شده است.

شکور ابراز کرد: دستفروشان می‌توانند از طریق ثبت‌نام در واحد اجراییات شهرداری محل مورد نظر خود را انتخاب کنند و اولویت با کسانی است که زودتر نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی عنوان کرد: علاوه بر استقرار دستفروشان خودرویی؛ افراد سیار نیز می‌توانند با ایجاد داربست در مکان‌های مشخص شده به فعالیت خود بپردازند.

سرپرست شهرداری الوند ادامه داد: این اسکان‌ها به صورت موقت تا ۱۵فروردین دایر است و متقاضیان تا پایان ساعت اداری روز پنجشنبه وقت دارند تا نسبت به ثبت‌نام خود در واحد اجراییات شهرداری الوند اقدام کنند.

شکور در پایان گفت: طرح ساماندهی مشاغل و میوه‌فروشان سیار به منظور آسایش شهروندان و خود دستفروشان در نظر گرفته شده است؛ لذا امیدواریم افراد همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند؛ چراکه در غیر اینصورت از روز شنبه اول وقت تمام دستفروشان سطح شهر جمع‌آوری و با آن‌ها برخورد قانونی خواهد شد.

انتهای پیام/ 

 

https://www.dana.ir/1712542
ارسال نظر
نظرات