شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:01 منتشر شده در مورخ: 1399/12/10 شناسه خبر: 1712576

ماجدی: نیاز داریم از افراد با تجربه و متخصص استفاده کنیم/ مستقل بودم و به هیچ نامزدی وابستگی نداشتم

ماجدی: نیاز داریم از افراد با تجربه و متخصص استفاده کنیم/ مستقل بودم و به هیچ نامزدی وابستگی نداشتم
عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: به شکل مستقل وارد این انتخابات شده و به هیچ گروه یا کاندیدی وابستگی نداشتم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ میرشاد ماجدی پس از انتخاب به عنوان عضو کارشناس هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به عنوان کارشناس به من رای مثبت داده و توانستم به هیات رئیسه فدراسیون فوتبال وارد شوم. به شکل مستقل وارد این انتخابات شده و به هیچ گروه یا کاندیدی وابستگی نداشتم.

وی افزود: از همه عزیزانی که به من رای دادند ممنون هستم اما بار سنگینی روی دوش من است و ان شالله بتوانم آرائی که به من داده شد جبران کنم.

عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره احتمال کناره‌گیری اش از ریاست کمیته جوانان این مجموعه گفت: باید جلسه هیات رئیسه تشکیل شود و ببینیم رئیس و سایر اعضای هیات رئیسه چه برنامه  ای دارند تا طبق آن بتوانیم راهکارهایی ارائه بدهیم.

ماجدی درباره جوان شدن بافت هیات رئیسه فدراسیون فوتبال  عنوان کرد: با وجود جوان شدن بافت هیات رئیسه نیاز داریم افراد متخصص و باتجربه در  کنار فدراسیون باشند. اینگونه نیست که فکر کنیم می توانیم به تنهایی شروع به پارو زدن کشتی نجات کنیم. در اولین جلسه هیات رئیسه هم این موضوع را مطرح خواهیم کرد که باید از پیشکسوتان و افراد باتجربه در امر مدیریت و فوتبال استفاده بهینه را ببریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712576
ارسال نظر
نظرات