شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:56 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712680
توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه همدان انجام گرفت؛

انهدام شبکه سازمان یافته عناصر هنجارشکن فرهنگی

انهدام شبکه سازمان یافته عناصر هنجارشکن فرهنگی
علی اکبر کریمپور از انهدام شبکه سازمان یافته عناصر هنجارشکن فرهنگی( آتلیه ها، عکاسان و مدلینگ سایبری)توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه همدان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، سرهنگ علی اکبر کریمپور  از انهدام شبکه سازمان یافته عناصر هنجارشکن فرهنگی( آتلیه ها، عکاسان و مدلینگ سایبری)توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه همدان خبر داد.

سرهنگ علی اکبر کریمپور، مسئول روابط عمومی سپاه انصارالحسین علیه السلام استان همدان در توضیح این خبر اشاره کرد: شبکه‌ مذکور از طریق ارتباط گیری با زنان و دختران جوان در فضای مجازی و حقیقی، با اغفال آنها اقدام به تولید و انتشار محتوی مستهجن و خلاف موازین شرعی و فرهنگ اسلامی در فضای رسانه ای و مجازی نموده است.

همچنین عناصر این شبکه از تصاویر برهنه و نیمه عریان سوژه های خود برای انتشار در سایت ها و شبکه های معاند خارج نشین نیز استفاده نموده اند .در این خصوص ۴۰ نفراز ادمین ها و عناصر اصلی مورد دعوت و ارشاد قرار گرفته و پرونده یک نفر از متهمان اصلی جهت سیر مراحل قضایی تحویل دادستانی شده است.

کریمپور در پایان با اشاره به رصد مداوم فضای مجازی و حقیقی توسط پاسداران گمنام امام زمان عج به منظور تامین امنیت پایدار ، از هم استانی های عزیز درخواست کرد اخبار امنیتی و اطلاعاتی خود را با شماره ۱۱۴ ستاد خبری در میان بگذارند .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712680
ارسال نظر
نظرات