شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:03 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712733

نمایشگاه عکس جشنواره نمایش عروسکی آغاز به کار کرد

نمایشگاه عکس جشنواره نمایش عروسکی آغاز به کار کرد
نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک در گالری میرمیران خانه هنرمندان ایران رسما آغاز به کار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نمایشگاه عکس هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران - مبارک عصر دیروز یکشنبه ۱۰ اسفند در گالری میرمیران خانه هنرمندان ایران رسما آغاز به کار کرد. این نمایشگاه با حضور قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی و مجید رجبی معمار مدیر عامل خانه هنرمندان ایران به طور رسمی گشایش یافت.

در این مراسم دوستانه، مهدی حاجیان دبیر اجرایی جشنواره هجدهم نمایش عروسکی، یاد و خاطره گلزار محمدی دبیر فقید این جشنواره و محمدرضا الوند، مدیر هماهنگی استان‌ها در مرکز هنرهای نمایشی را که به تازگی درگذشته است، گرامی داشت.

اختر تاجیک عکاس با سابقه تئاتر به نمایندگی از هیات داوران این نمایشگاه و ابراهیم گله دارزاده مدیر مجموعه تئاتر شهر هم در این مراسم حضور داشتند.

در این نمایشگاه ۶۷ عکس از ۲۹ عکاس به نمایش گذاشته شده است که این آثار تا پایان جشنواره (روز ۱۷ اسفند) پذیرای بازدیدکنندگان هستند و برگزیدگان نمایشگاه عکس در اختتامیه جشنواره که روز ۱۷ اسفند برگزار می‌شود، معرفی خواهند شد.

همچنین با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و انجمن هنرهای نمایشی این استان، همزمان با برگزاری جشنواره، نمایشگاه عکس در شهرهای رشت و لاهیجان نیز برپا می‌شود.

همزمان با نمایشگاه حضوری، نمایشگاه مجازی عکس جشنواره برای آن دسته از مخاطبان که امکان بازدید از نمایشگاه حضوری را ندارند، برپاست.

مدیریت بخش عکس این دوره از جشنواره بر عهده امیر عابدی است و گروهی سه نفره متشکل از بهروز غریب‌پور، سیف‌الله صمدیان و اختر تاجیک، داوری آثار این بخش را بر عهده داشته‌اند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712733
ارسال نظر
نظرات