شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:34 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712762

اهدای جایزه به ۲۲ اثر برگزیده جشنواره ملی فیلم ایثار

اهدای جایزه به ۲۲ اثر برگزیده جشنواره ملی فیلم ایثار
مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار با اهدای جایزه به ۲۲ اثر، در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدمرتضی حسینی مدیر گروه تلویزیونی شاهد و دبیر چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار درباره مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار گفت: مراسم اختتامیه جشنواره در آستانه روز بزرگداشت شهدا، شامگاه جمعه ۱۵ اسفند در تالار وحدت برگزار می‌شود.

وی درباره تعداد جوایز و آثار برگزیده چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار، توضیح داد: قرار است در این دوره در بخش مستند بلند بالای ۱۵ دقیقه‌ای، ۳ جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و دیپلم افتخار به برگزیدگان این بخش اهدا شود. در بخش فیلم‌های ۱۲۰ ثانیه‌ای با موضوع ایثار اجتماعی نیز ۲ اثر برگزیده جوایز بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را دریافت می‌کنند.

مدیر کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: دیپلم افتخار بهترین کارگردانی، بهترین فیلم و بهترین کارگردانی نیز جوایز بخش فیلم کوتاه داستانی جشنواره هستند که به سه اثر اهدا می‌شوند. در بخش شهدای مقاومت و شهید سلیمانی نیز جوایز بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و دیپلم افتخار بهترین فیلم مستند کوتاه در نظر گرفته شده است.

حسینی در پایان اظهار کرد: جوایز بهترین کارگردانی و بهترین فیلم در بخش پویانمایی، جوایز بهترین تدوین فیلمنامه و بهترین پژوهش در بخش پژوهش، جوایز بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین پژوهش در  بخش نماز، حجاب و عفاف و جوایز بهترین کارگردانی و بهترین نماهنگ در بخش نماهنگ از دیگر جوایزی است که در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی فیلم ایثار به آثار برگزیده این بخش‌ها اهدا می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712762
ارسال نظر
نظرات