شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 17:03 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712935

سیار: بیش از ۲۵۰ اثر موسیقایی برای حاج قاسم تولید شده است

سیار: بیش از ۲۵۰ اثر موسیقایی برای حاج قاسم تولید شده است
نشست تخصصی «آواز سلیمانی» امشب به شکل مجازی با حضور محسن صفایی فرد و علیرضا بهمیاری برگزار می‌شود تا به بررسی آثار تولید شده درباره حاج قاسم بپردازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد مهدی سیار از شاعران کشورمان با اعلام برگزاری نشست تخصصی «آواز سلیمانی» اظهار داشت: این نشست تخصصی نگاهی به کارنامه موسیقی ایران و در پاسداشت سرباز وطن برگزار می‌شود.

دبیر علمی این نشست در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه در این نشست محسن صفایی فرد، علیرضا بهمیاری حضور خواهند داشت، گفت: این نشست روز دوشنبه ۱۱ اسفندماه از ساعت ۱۹ به شکل مجازی برگزار می‌شود.

سیار در ادامه تصریح کرد: بیش از ۲۵۰ قطعه اثر موسیقایی طی یک سال برای شهید سلیمانی تولید شده و هنرمندان در سبک‌های مختلف چه موسیقی سنتی و کلاسیک و چه پاپ و تلفیقی برای سردار سلیمانی آثاری ارائه کرده‌اند، و شاید برای کمتر شخصیتی به لحاظ کمّی تا این حد اثر تولید شده باشد.

وی ادامه داد: امشب درباره آثار تولید شده به لحاظ کیفیت بحث خواهیم کرد و اینکه چه آثاری بر اساس این قالب‌ها ماندگارتر خواهند بود، در واقع درباره خلاء‌ها و نقاط قوت آثار تولید شده در ادامه مسیر نیز صحبت می‌کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712935
ارسال نظر
نظرات