شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 17:08 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712938

بیانیه فدراسیون جودو بعد از رفع تعلیق؛ تابع اصول منشور المپیک و مقررات اساسنامه فدراسیون جهانی جودو هستیم

بیانیه فدراسیون جودو بعد از رفع تعلیق؛ تابع اصول منشور المپیک و مقررات اساسنامه فدراسیون جهانی جودو هستیم
فدراسیون جودو با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: تابع اصول منشور المپیک و مقررات اساسنامه فدراسیون جهانی جودو هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دادگاه حکمیت ورزش بعد از سه بار تعویق برای اعلام رای پرونده شکایت فدراسیون جودو ایران، در نهایت رای به نفع ایران صادر و تعلیق را رفع کرد.

بعد از پیروزی بزرگ فدراسیون جودو  بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد:

تعلیق فدراسیون جودو ایران برداشته شد. بر اساس هماهنگی های صورت گرفته توسط وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران با توجه به دفاعیات حقوقی مؤثری که بعمل آمد، دیوان داوری ورزش طی رایی که در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ صادر نمود، رای کمیته انضباطی فدراسیون جهانی مبنی بر تعلیق فدراسیون جودو ایران را باطل اعلام نمود و مقرر کرد به منظور بررسی های بعدی این پرونده به فدراسیون جهانی جودو ارجاع گردد.

بدون تردید فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران خود را همچنان تابع اصول منشور المپیک و مقررات اساسنامه فدراسیون جهانی جودو می شناسد و از همکاری و تعامل روزافزون با فدراسیون جهانی در همین چارچوب استقبال خواهد کرد.

فدراسیون جودو بدینوسیله مراتب قدردانی خود را از عملکرد شایسته تیم حقوقی، حمایت های وزیر محترم ورزش و جوانان، مساعدت های رییس محترم کمیته‌ملی المپیک و همراهی های معاون محترم توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در مسیر تحقق این‌ پیروزی بزرگ حقوقی ورزشی اعلام می دارد.

آرش میراسماعیلی - رییس فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712938
ارسال نظر
نظرات