شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 18:27 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712947
معاون سیاسی استانداری البرز؛

کرونای جهش یافته ۱۵ شهروند البرز را مبتلا کرد/ در روزهای پایانی موج سوم هستیم

کرونای جهش یافته ۱۵ شهروند البرز را مبتلا کرد/ در روزهای پایانی موج سوم هستیم
نورمحمدفردی گفت: ۱۱۳ نفر مبتلا به ویروس جدید کرونا در کشور شناسایی شده اند که ۱۵ نفر آنها ساکن البرز هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، معاون سیاسی استانداری البرز عصر امروز دوشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان، با اشاره به اینکه باید بازار در روزهای پایانی سال توسط سازمان صمت رصد و کنترل شود، گفت: ویروس کرونا در حال گسترش و آمار فوتی ها رو به رشد است  در نتیجه باید حساسیت ویژه ای روی شرایط داشته باشیم.

نورمحمدفردی افزود: با توجه به شرایط ویژه کرونایی باید تمهیدات اندیشیده شده و پروتکل ها به صورت کامل توسط شهروندان رعایت شود که مهم ترین آنها استفاده از ۲ ماسک است، چرا که تا شب گذشته ۱۱۳ نفر مبتلا به ویروس جدید در کشور شناسایی شدند که ۱۵ نفر آنان البرزی هستند.
 
وی به سهم بالای البرز در تعداد فوتی های کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: از اسفند سال ۹۸ تا  امروز تست کرونای ۶۱ هزارو ۱۵۱ نفر شهروند استان مثبت بوده است که از این تعداد ۲ هزار و ۷۴۶ نفر در کل استان فوتی داشته ایم، این در حالی است که در کشور هم تاکنون۶۰ هزار و ۷۳ نفر فوتی داشته ایم.
 
فردی در خاتمه با اشاره به اینکه البرز در روزهای پایانی موج سوم کرونا به سر می برد، تصریح کرد: در صورتی که پروتکل ها را رعایت نکنیم و به موج چهارم برسیم، ویروس کشنده و پُرسرعت است، البته متاسفانه امکانات محدود و جهش کرونا باعث ابتلای جوانان به این ویروس وکاهش میانگین سنی مبتلایان شده است.
 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712947
ارسال نظر
نظرات