شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:06 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712950
مربیان نساجی و آلومینیوم چه گفتند؟

عبدی: سعی کردیم به ترکیب تیم برنده دست نزنیم/ جلالی: به ساده‌ترین شکل گل خوردیم

عبدی: سعی کردیم به ترکیب تیم برنده دست نزنیم/ جلالی: به ساده‌ترین شکل گل خوردیم
مربیان دو تیم نساجی و آلومینیوم پس از دیدارشان به اظهارنظر پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین عبدی بعد از بازی مقابل نساجی در نشست خبری اظهارداشت: اینکه ما بتوانیم تیم را ریکاوری کرده و به بازی برگردانیم شرایط سخت بود اما با تغییراتی که نساجی در نفرات خود داشت و نسبت به نیم فصل پیشرفت بیشتری داشت، نیمه اول را واگذار کردیم اما نیمه دوم کارهایی که کادر خواست بازیکنان انجام دادند.

مربی آلومینیوم افزود: نتیجه مساوی برای ما خوب بود هرچند نساجی دنبال پیروزی بود. نیمه دوم ما تیم پیروز میدان بودیم. جا دارد از بازیکنان به خاطر غیرتی که داشتند تشکر کنم. مدت‌ها از بازی ما با نفت می‌گذرد و حتی بازی تدارکاتی هم لغو شد. 18 - 19 روز بود بازیکنان ما بازی نداشتند شاید یکی از دلایلی که نیمه اول خوب نبودیم همین بود.

عبدی درباره دلیل نیمکت نشینی امید سینگ عنوان کرد: امید چند روزی با تیم تمرین نداشت و 2-3 روز آخر به تیم اضافه شد. سعی کردیم به ترکیب تیم برنده در بازی آخر دست نزنیم. یکی از دلایلی که از شریفات استفاده نکردیم هم همین بود. ما سعی کردیم از بازیکنانی استفاده کنیم که آمادگی بیشتری داشته باشند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر ریکاوری تیم بعد از جدایی خطیبی، یادآور شد: ضمن تشکر از زحمات خطیبی این جدا شدن خوب مدیریت و انجام شد اما زمان بر بود که می‌توانست روی تیم ما تاثیر بگذارد. نیمه اول و اینکه بازیکنان ما در شرایط بازی نبودند یکی از دلایل همین بود.

مربی آلومینیوم گفت: امیدوارم نساجی در لیگ بماند، جای تماشاگران آنها خالی بود، اگر بگویم نساجی مخوف‌ترین استادیوم را دارد بیراه نگفته‌ام. امیدوارم شرایطی مهیا شود تا بتوانیم از حضور آنها استفاده کنیم.

جلالی: باید صبور باشیم

مجید جلالی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک که با تساوی یک - یک پایان یافت، گفت: از کاری که بچه‌ها در زمین انجام دادند ناراضی هستم. به لحاظ فرم بازی به مراتب بهتر از گذشته بودیم و توانستیم توپ را به خوبی به گردش در بیاوریم و با حریف درگیر شویم، ولی متاسفانه به ساده‌ترین شکل گل خوردیم. در نیمه دوم فقط یک توپ آمد و متاسفانه به ساده‌ترین شکل گل خوردیم.

وی افزود: چیزی که در جریان بازی رخ داد، برای من امیدوارکننده است. هنوز نقایصی داریم که باید آنها را برطرف کنیم. امیدوارم ظرف یکی دو روز آینده 3 بازیکن دیگر که مدنظرمان هستند، جذب کنیم. همچنین سه بازیکن آسیب دیده داریم که امیدواریم به بازی بعدی برسند و بتوانیم در دیدارهای آینده بازی‌های بهتر و موثرتری انجام دهیم.

سرمربی نساجی درباره تغییرات پست بازیکنان گفت: تغییر خاصی نداشتیم و فقط حسن نجفی از سمت راست به چپ رفت.

جلالی در پاسخ به این سوال که نساجی به شرایط ایده‌آل برگردد، عنوان کرد: نسبت به بازی‌های قبلی پیشرفت محسوسی در شکل بازی داشتیم. چند بازیکن ما کمی زمان نیاز دارند تا به شرایط مسابقه برسند. سختی کار ما این است که شرایط‌مان التهاب‌آور است و این آرامش بازیکنان را کم می‌کند. اگر تیم آرامش داشته باشد، گلی که امروز خوردیم را دریافت نخواهیم کرد. گروه پزشکی را تغییر دادیم و یک روانشناس فوق تخصص آوردیم. به لحاظ تمرینی نیز روی یک روال منطقی در ارتباط با ضعف‌ها و نیازهایمان هستیم. نفراتی هم که جذب کردیم، به نظرم برای آینده مایه امیدواری است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد بازیکنان جدید راضی بود؟ گفت: از بعضی از آنها بله. بعضی دیگر نیز با توجه به اینکه در نیم فصل اول کم بازی کردند، شاید زمان بخواهند. میدوارم زود خودشان را به شرایط مسابقه برسانند.

 

سرمربی نساجی یادآور شد: شرایط تیم به گونه‌ای است که همه باید امیدوارانه و صبورانه کنار تیم باشیم. موقعیت تیم به‌گونه‌ای نیست که باری روی دوش آن اضافه کنیم. همه باید صبور باشیم و کمک کنیم. چیزی که دیدم، مرا امیدوار کرد. در رختکن به بازیکنان گفتم. آنها خیلی از نتیجه ناراحت بودند، ولی چهار روز دیگر باید در تبریز بازی کنیم، پس باید کار را جمع و باانگیزه‌ و اشتیاق‌ بیشتر و امیدوارانه‌تر بازی‌های آینده را دنبال کنیم. فکر می‌کنم می‌توانیم بر این شرایط غلبه کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712950
ارسال نظر
نظرات