شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:15 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712955
مربیان شهرخودرو و ماشین‌سازی چه گفتند؟

پاشازاده: می‌توانستیم مقابل شهرخودرو برنده باشیم/ نوازی: حمیداوی ما را از بلاتکلیفی خارج کند

پاشازاده: می‌توانستیم مقابل شهرخودرو برنده باشیم/ نوازی: حمیداوی ما را از بلاتکلیفی خارج کند
مربیان دو تیم شهرخودرو و ماشین‌سازی پس از دیدارشان به اظهارنظر پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی پاشازاده سرمربی ماشین‌سازی در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر شهرخودرو اظهار کرد: بازی خوبی بود. با بدشانسی ۳ امتیاز را از دست دادیم. در حالی که همه فکر می‌کردند بازنده مطلق زمین هستیم، می‌توانستیم برنده باشیم.

وی ادامه داد: به هر حال با اضافه شدن چند بازیکن تیم امیدمان باز هم به حد نصاب نرسیدیم. از هیات فوتبال استان تشکر می‌کنم که با ما همکاری کرد و قرارداد چند بازیکن ما را ثبت کرد. نقطه تاریک بازی، تغییر نظر داور در اخراج بازیکن حریف بود. کاری به درست یا غلط بودن اخراج ندارم، این که با یک هجمه از سوی نیمکت حریف، داور تصمیمش را عوض می‌کند درست نیست و متاسفانه این موضوع در حال اپیدمی شدن در فوتبال ماست و داوران هم زمینه‌ساز آن هستند.

پاشازاده گفت: از عملکرد بازیکنانم راضی‌ام و امیدوارم در بازی‌های بعد هم درخشان ظاهر شوند.

نوازی: یک ماه و نیم است که حمیداوی را ندیده‌ایم

محمد نوازی پس از یک بر یک تیم‌های فوتبال شهرخودرو و ماشین‌سازی در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. عذرخواهی می کنم که نتوانستم در نشست خبری حضور پیدا کنم؛ چون اخراج شده بودم امکان حضور در نشست خبری را هم نداشتم. 

وی ادامه داد: فکر می‌کنم تیم ما شرایط خوبی نداشت، اما با این حال در اکثر لحظات بازی صاحب توپ بودیم. روی یک اشتباه تیم ماشین‌سازی به گل رسید، اما برای نیمه دوم تغییراتی در ترکیب خود ایجاد کردیم و به گل رسیدیم. فکر می‌کنم حق‌مان 3 امتیاز این مسابقه بود که به آن نرسیدیم. نکته‌ مهم برای ما آرامش تیم مان بود که متاسفانه شرایط خوبی نداریم. مالک باشگاه نه تکلیف تیم را مشخص می‌کند و نه تکلیف بازیکنان را؛ اگر واقعاً نمی خواهند تیمداری کنند باید زودتر تعیین تکلیف کنند.

مربی تیم فوتبال شهرخودرو خاطرنشان کرد: اگر قرار است تیمداری کنند باید بالا سر تیم باشند و اگر نمی‌خواهند باید تیم را به مسئولان استانی واگذار کنند. بازیکنان تیم مان واقعاً گناه دارند و بدون کمترین امکانات و دریافتی در مسابقات حاضر می‌شوند. قبل از بازی هم به دلیل تست کرونا ما را به ورزشگاه راه نمی دادند، چون 20 میلیون تومان پول تست به ما ندادند. ما حتی برای تهیه بلیت برگشت هم مشکل داریم؛ این در حالی است که فصل گذشته شهر خودرو شرایط خیلی خوبی داشت.

نوازی عنوان کرد: همانطور که به سختی خود را به تبریز رساندیم همانطور هم احتمالاً باید برگردیم. این موضوعات را مطرح می‌کنم که مسئولان به فکر باشند. بازیکنان با جان و دل کار می‌کنند. امروز با وجود اینکه بازی مساوی شد، اما اعتقاد دارم که حق مان برد بود. اگر شرایط تیم درست بود قطعاً از این بازی نتیجه می‌گرفتیم. وقتی بازیکنان آرامش و تمرکز ندارند طبیعی است که چنین اتفاقاتی رخ دهد.

وی ادامه داد: ما اصلاً حمیداوی را نمی‌بینیم. بیش از یک ماه و نیم است که او را ندیده‌ایم و این موضوع از نظر روانی روی تیم تاثیر می‌گذارد. 40 نفر در تیم هستند و همدل کردن آنها کار سختی است که همه باید به ما کمک کنند. اگر قرار به واگذاری است خواهش می‌کنم زودتر این کار را بکنند، چون ما در شرایط سختی خود را به تبریز رساندیم. تیم ما اصلاً تمرکز ندارد و بلاتکلیفی شرایط‌مان را خراب کرده است.

مربی تیم فوتبال شهرخودرو درمورد دلیل اخراجش در بازی امروز، تصریح کرد: داور به اشتباه بازیکن ما را اخراج کرد، من هم نسبت به این موضوع اعتراض کردم و داور من را هم اخراج کرد. 

نوازی در پاسخ به این سوال که آیا علاقه دارد تا در تیم‌های تبریزی مربیگری کند یا خیر، اظهار داشت: قبلاً به این موضوع علاقه داشتم، اما واقعیت این است که تبریزی‌ها در فوتبال غریبه‌پسند هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712955
ارسال نظر
نظرات