شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:17 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712956
مربیان تراکتور و نفت مسجدسلیمان چه گفتند؟

عبداللهی: تراکتور به زمان نیاز دارد/ یزدی: می‌توانستیم مقابل تراکتور ۳ امتیاز را بگیریم

عبداللهی: تراکتور به زمان نیاز دارد/ یزدی: می‌توانستیم مقابل تراکتور ۳ امتیاز را بگیریم
مربیان دو تیم تراکتور و نفت مسجدسلیمان پس از دیدارشان به اظهارنظر پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا عبداللهی پس از تساوی یک - یک تراکتور تبریز مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: پیش‌بینی می‌کردیم نفت بازی پُرفشاری روی توپ با فاصله طولی و عرضی کم در زمین خودش داشته و به دنبال موقعیت‌ها باشد. شش ساعت تمرینی با تیم تراکتور کار کردیم و برای بازی اول بد نبود. بچه‌های ما خوب بازی کردند و چند نکته مهم است. اول اینکه گاهی کار سخت‌تر می‌شود و کار مانند شرایط بازی ما گره می‌خورد.

وی با اشاره به اشتباه محمدرضا اخباری در صحنه گل نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: شاید اتفاق بدی که افتاد، یک اشتباه فردی بود که باعث شد یک بر صفر عقب بیفتیم. بازیکنان ما تلاش زیادی کردند تا توانستیم بازی را مساوی کنیم. مانند صحنه‌ای که به گل رسیدیم، چند موقعیت دیگر داشتیم که وارد دروازه نشد. شاید اگر فرصت‌ها تبدیل به گل می‌شد، نتیجه دیگری رقم می‌خورد. داریم تمرین می‌کنیم و فقط پنج، شش ساعت تمرینی با تراکتور داشتیم. بچه‌های ما باید یاد بگیرند در کنار خطیبی باید با تمام وجود بازی کنند و دوندگی بیش از حد داشته باشند.

«فلسفه تیم خطیبی بر بازی پُرفشار، مالکیت بالا و دوندگی بسیار زیاد است.» مربی تراکتور تبریز ضمن بیان این جمله گفت: عادت کردن بازیکنان به این فلسفه زمان می‌برد که تلاش می‌کنیم این زمان را کوتاه‌تر کنیم. به دنبال این نیستیم که وعده و شعار بدهیم و بگوییم فلان مقام را می‌آوریم. قول می‌دهیم با تمام وجود بازی کنیم و بازیکنان ما با تمام وجود برای تراکتور بازی کنند. کار برای تیم نفت پس از 10 نفره شدن سخت‌تر شد، اما انسجام تیمی حریف خوب بود و شاهد بازی پُرهیجان و شاید کم‌گل بودیم.

عبداللهی درخصوص قضاوت موعود بنیادی‌فر خاطرنشان کرد: نباید درباره داوری صحبت کنیم. چون کمیته انضباطی به این اتفاقات ورود کرده و به دنبال این است که محروم کند. کارشناسان در این باره باید نظر بدهند و شاید صحنه خاصی نداشت. بهتر است درباره داوری صحبت نکنم، اما در برخوردهای انجام شده میان بازیکنان می‌توانست بهتر باشد. بنیادی‌فر یکی از بهترین و بزرگترین داوران ماست.

یزدی: داوران آرام باشند

داریوش یزدی پس از تساوی یک بر یک تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان مقابل تراکتور در هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: از قبل می‌دانستیم با تیمی بازی داریم که توانایی زیادی دارد. آنها از نظر بازیکن و کادر فنی و مجموعه تیمی یکی از تیم‌های خوب لیگ هستند. آنها امروز نمایش خیلی خوبی داشتند. غیرت شاگردانم موجب شد تا ایستادگی خوبی مقابل آنها داشته باشیم. نمی‌خواهم در مورد داوری حرف بزنم، اما داوران باید آرامش داشته باشند.

وی ادامه داد: داوران باید به کادر فنی و بازیکنان آرامش بدهند. امروز تک امتیاز را گرفتیم، هرچند می توانستیم 3 امتیاز را بگیریم. روی یک غفلت گل تساوی را دریافت کردیم. می‌دانم که هواداران با دل بزرگ خود حامی ما هستند. برای آنها احترام بالایی قائل هستیم و برای خوشحال کردن آنها تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712956
ارسال نظر
نظرات