شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:31 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712959
مربیان سپاهان و گل‌گهر چه گفتند؟

نویدکیا: بازی نزدیکی مقابل گل‌گهر داشتیم/ الهویی: قلعه نویی دشمن جامعه داوران نیست

نویدکیا: بازی نزدیکی مقابل گل‌گهر داشتیم/ الهویی: قلعه نویی دشمن جامعه داوران نیست
مربیان دو تیم سپاهان و گل‌گهر پس از دیدارشان به اظهارنظر پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محرم نویدکیا در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل تیم گل گهر سیرجان از سری رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، اظهار کرد: قبل از هر چیز درگذشت کرانچار سرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان را به هواداران و مجموعه این باشگاه تسلیت عرض می کنم و باید بگویم که برخی با حرف‌ها و نوشته هایشان، انسانیت را در حق او رعایت نکردند.

وی با اشاره به اینکه دو تیم فوتبال سپاهان و گل گهر، به خوبی یکدیگر را آنالیز کرده بودند، گفت: شرایط به گونه ای بود که تیم ها فوتبال نزدیکی بازی کردند، گل گهر تیم خیلی خوبی بود اما در نیمه اول دو تعویض اجباری داشت، با این حال در برخی از دقایق بازی آن ها بهتر و در دقایق دیگری ما بهتر بودیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: ما از موقعیت گل خود به خوبی استفاده کردیم و توانستیم سه امتیاز بازی را به دست آوریم.

نویدکیا در مورد یاسین سلمانی و بازیکنان جوان این تیم، خاطرنشان کرد: یاسین ۱۸ سال بیشتر ندارد و از این شانس برخوردار است که در سپاهان بازی کند و خود را نشان دهد، قصد داریم وی را به سمت پیشرفت سوق دهیم و حتی بتواند در تیم های خوب اروپایی بازی کند.

وی ضمن تشکر از امیر قلعه نویی به خاطر نفرات خوبی که از نظر کیفی به تیم فوتبال سپاهان اضافه کرده است، بیان کرد: زمانی که به جمع سپاهانی ها اضافه شدم با بازیکنان خوبی از نظر کیفی روبرو بودم و از این بابت از امیر قلعه نویی تشکر می کنم. گل‌گهر هم تیم خیلی خوبی است و با شرایط فنی که دارد در آینده نتایج خوبی کسب خواهد کرد.

الهویی: قلعه‌نویی دشمن داوران نیست

سعید الهویی در نشست خبری پس از شکست گل گهر مقابل سپاهان اظهار داشت: به سپاهان تبریک می گویم. یکی از بازی‌های با کیفیت این فصل بود. قبل از بازی قلعه نویی با بازیکنان صحبت کرده بود که بازی در این سطح خیلی سخت است و برنده را فقط اشتباهات مشخص می کند.

وی افزود: ما متاسفانه اشتباهاتی داشتیم که به سپاهان موقعیت گلزنی دادیم. از موقعیت هایمان نتوانستیم استفاده کنیم. به سپاهان و محرم نویدکیا تبریک می گویم. روز سختی برای هر دو تیم بود. اتفاقاتی که در زمین افتاد به ضرر ما بود. در حالی که سروش کارت زرد داشت تکلی زد که داور به او کارت زرد دوم را نداد. برای سپاهان آرزوی موفقیت می کنیم ولی بحثمان فراتر از این است. وقتی اشتباهات مکرر تکرار می‌ شود مربی این سوال برایش مطرح می  شود که چرا همه اشتباهات برای من است. از کمیته انضباطی و داوران معذرت می خواهیم. کسی را محکوم نمی کنیم اما این سوال ما را پاسخ بدهید. اگر خطایی سال گذشته گرفته شده، امسال این خطا برای تیم امیر قلعه نویی نباید گرفته شود؟

الهویی تصریح کرد: قلعه نویی دشمن جامعه داوران نیست و همیشه پشت داوران بوده، چیزی جز عدالت نمی خواهیم. صحبت‌های ما را گوش کنید شاید حق داشته باشیم. در انتها به تیم سپاهان تبریک می‌گوییم. تلاش می کنیم در بازی‌های آینده اشتباهات کمتری انجام بدهیم. امروز بازی سختی برای سپاهان بود این نشان می دهد قلعه‌نویی از گل‌گهر تیمی ساخته که تیم با کیفیت سپاهان را تحت فشار قرار می دهد.

الهویی در مورد مصدومیت دشتی عنوان کرد: متاسفانه امروز بدشانسی های زیادی داشتیم. دو تعویض اجباری پیاپی داشتیم. دشتی و آرتا در اختیار کادرپزشکی هستند. مصدومیت بازیکنانمان به خاطر مصدومیت شرایطشان مهیا نبود. ان شاالله طوری نباشد و در بازی‌های آینده آن‌ها را در اختیار داشته باشیم. از باشگاه سپاهان تشکر می کنیم. موفقیت یک پروسه زمان بر است. سپاهان نمونه این است که باید آجر روی آجر گذاشته شود و ان‌شاالله باشگاه گل گهر نیز روزی به همین جایگاه سپاهان برسد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712959
ارسال نظر
نظرات