شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 19:49 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712970
غالب زمان بازی در اختیار ما بود؛

صادقی: پرسپولیس را تحت‌فشار قرار دادیم و مالک زمین بودیم/ فصل گذشته نمی‌توانستیم توپ را از پرسپولیس بگیریم!

صادقی: پرسپولیس را تحت‌فشار قرار دادیم و مالک زمین بودیم/ فصل گذشته نمی‌توانستیم توپ را از پرسپولیس بگیریم!
سرمربی تیم سایپا گفت: کمترین تیمی بوده است که در چند سال اخیر پرسپولیس را تحت فشار گذاشته باشد و مالک زمین باشد، اما ما این کار را انجام دادیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم صادقی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بازی خیلی خوبی از جانب تیم ما بود. به غیر از صحنه‌ای که خوب شروع نکردیم و گل خوردیم، غالب زمان بازی در اختیار ما بود. فکر کنم کمترین تیمی بوده است که در چند سال اخیر پرسپولیس را تحت فشار گذاشته باشد و مالک زمین باشد، اما ما این کار را انجام دادیم.

وی افزود: پیشرفت خیلی خوبی نسبت به فصل گذشته داشتیم. در بازی آخر فصل گذشته که 3 بر صفر از پرسپولیس شکست خوردیم، حتی نمی‌توانستیم توپ را از این تیم بگیریم، اما امسال توانستیم در آزادی پرسپولیس را تحت فشار بگذاریم. دو موقعیت خوبی داشتیم که یکی از آنها شرایطی بهتر از موقعیت سیدجلال حسینی داشت. پرسپولیس نیز در ضدحمله موقعیت‌هایی داشت، اما باید به بازیکنانم به خاطر تلاش و فوتبالی که بازی کردند، تبریک بگویم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد: باید یاد بگیریم از تک موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم و به گل برسیم. در شروع نیمه‌های اول و دوم موقعیت داشتیم که در یکی از صحنه‌ها در نیمه دوم حامد لک جا مانده بود و دروازه خالی را گل نکردیم. در پنج دقیقه آخر سه فوروارده بازی کردیم تا پرسپولیس را تحت فشار بگذاریم. البته حریف بازیکنان باتجربه‌ای دارد و آنها بازی را کنترل کردند. در آینده می‌توانیم با این روشی که بازی می‌کنیم، نتیجه بگیریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1712970
ارسال نظر
نظرات