شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:17 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712980
مربیان فولاد و ذوب‌آهن چه گفتند؟

نکونام: نمی‌توانیم بازیکن جذب کنیم/ غیبت حسینی در نشست خبری

نکونام: نمی‌توانیم بازیکن جذب کنیم/ غیبت حسینی در نشست خبری
مربیان فولاد و ذوب آهن در نشست خبری پس از دیدارشان به اظهارنظر پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد نکونام پس از برتری یک بر صفر فولاد مقابل ذوب‌آهن در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: درگذشت کرانچار را تسلیت می‌گویم او برای فوتبال ما زحمت کشید. امیدوارم خدا به خانواده او صبر بدهد. در مورد بازی باید بگویم که می‌دانستیم بازی سختی داریم. آن هم به خاطر شکل بازی ذوب‌آهن. یک بازی بسته و درگیرانه بود. می‌دانستیم باید زود به گل برسیم . بعد از گل اول می‌توانستیم دوم و سوم را هم بزنیم.

نکونام عنوان کرد: اگر دقت می‌کردیم، می‌توانستیم نیمه اول را با 2، 3 گل به رختکن برویم. در نیمه دوم هم آنها فشار آوردند و 2، 3 بازیکن را به حمله اضافه کردند، اما ما موقعیت‌های 5 به 2 و تک به تک را نزدیم. به نظرم اگر شهاب گردان درون دروازه نبود، نتیجه بهتر از اینها برای ما می‌شد.
وی ادامه داد: از تیمم راضی هستم و خوشحالم که موقعیت به حریف ندادیم. تیم مان به خاطر تعطیلات نیم فصل از شرایط مسابقه دور شده بود و به خاطر کرونا هم نتوانستیم بازی دوستانه برگزار کنیم، اما با تلاش‌ بچه‌ها توانستیم پیروز شویم.
سرمربی فولاد در مورد روند صعود‌ی این تیم، گفت: ما قطعا تلاش‌مان را می‌کنیم و برای هر بازی برنامه داریم. به خاطر هواداران و باشگاه بزرگ فولاد وظیفه داریم که تلاش کنیم. البته تا پایان بازی‌ها هنوز زیاد مانده و ممکن است اتفاقات زیادی بیفتد. بازی پلی‌آف آسیایی را هم پیش رو داریم و قطعا استراحت کمتر شرایط را برای ما سخت‌تر می‌کند.
نکونام در مورد پنجره بسته فولاد تاکید کرد: با این شرایط نمی‌توانیم بازیکن اضافه کنیم و رقابت نابرابری را داریم. تیم‌های دیگر در نیم فصل بازیکنانی را جابجا کردند، اما هنوز در برخی پست‌ها مشکل داریم. فصل قبل یارگیری خوبی را انجام دادیم، اما در این فصل این شرایط را نداریم. البته این باعث می‌شود که بیشتر تلاش کنیم.
 
غیبت سیدمجتبی حسینی در نشست خبری
 
مجید محافظت‌کار پس از شکست یک بر صفر ذوب‌آهن مقابل فولاد در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در این چند روز که حسینی کار را شروع کرد و با شناختی که از فولاد داشتیم، می‌دانستیم که نقطه قوت آنها پرس از بالا، توپ گیری و ضربات ایستگاهی است و برهمین اساس طی هفته تمرینات و آنالیز خوبی را هم در این زمینه داشتیم، اما به هرحال تیمی که از اشتباهات و موقعیت‌ها بهتر استفاده کرد، فولاد بود و برنده هم شد.
مربی ذوب‌آهن ادامه داد: بازیکنان ما هم تا آخر تلاش شان را کردند، اما نظم دادن به تیم زمان می‌برد که فکر می‌کنم با تمرینات حسینی شرایط بهتر خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1712980
ارسال نظر
نظرات