شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 20:32 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 شناسه خبر: 1712983
بازیکنان سایپا چه گفتند؟

قربانی: در انتخابات فوتبال مهندسی وجود نداشت/ ماهینی: نتایج خوبی نگرفته‌ایم

قربانی: در انتخابات فوتبال مهندسی وجود نداشت/ ماهینی: نتایج خوبی نگرفته‌ایم
بازیکنان سایپا پس از شکست مقابل پرسپولیس به اظهارنظر پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین ماهینی پس از شکست یک بر صفر سایپا مقابل پرسپولیس اظهار داشت: متأسفانه ما نسبت به بازی‌هایی که ارائه می‌کنیم، نتایج و امتیازات خوبی نگرفته‌ایم. ما تیم جوانی داریم و امروز هم خوب بازی کردیم، اما متأسفانه توپ‌های ما به دلیل بدشانسی و بی‌تجربگی تبدیل به گل نشدند.

وی درباره قضاوت سیدرضا مهدوی بازی با پرسپولیس گفت: داور قضاوت خوبی داشت.
همچنین مهرداد عبدی در مورد این مسابقه بیان کرد: بازی را بد آغاز کردیم، اما سپس خوب بازی کردیم و می‌توانستیم گل بزنیم. متأسفانه توپ‌های ما گل نشدند، تنبیه شدیم و باختیم.
وی در مورد ادامه لیگ بیستم تصریح کرد: امیدوارم با تدابیر کادر فنی و تلاش بچه‌ها، بتوانیم جایگاه سایپا را با فوتبال خوب بهتر کنیم.
 
قربانی: نتایج سایپا در شان ما نیست
 
پیروز قربانی، مربی تیم فوتبال سایپا پس از شکست یک بر صفر این تیم مقابل پرسپولیس گفت: نتایج واقعاً در شأن و لیاقت سبکی که بچه‌های ما ارائه می‌دهند، نیست، اما مطمئناً در نیم فصل دوم نتایج خیلی نسبت به نیم فصل اول تغییر خواهد کرد.
وی درباره اینکه در تیم سایپا صحبت از بدشانسی می‌شود و آیا این تیم بدشانسی می‌آورد، گفت: زیاد به بدشانسی اعتقاد ندارم. هر اتفاقی رخ می‌دهد با تمرین و تمرین حل می‌شود و مطمئناً مشکلاتی هم که داریم حل خواهد شد.
مربی سایپا همچنین درباره عملکرد سیدرضا مهدوی، داور مسابقه خاطرنشان کرد: داور خوب بود و مشکلی نداشت. اعتراض یک مسئله طبیعی است، اما در مجموع داوری خوب بود.
قربانی درباره اینکه سایپا بازی خوبی انجام می‌دهد اما نتیجه نمی‌گیرد، گفت: تیم ما جوان است و تغییر سبک داشتیم و رفته رفته بهتر می‌شویم. عروسی به کوچه ما هم می‌آید.
وی درباره شرایط مالی سایپا و اینکه آیا پرداختی‌ها به موقع است، اظهار داشت: باشگاه ما پرداختی‌های منظم داشته است. دیر و زود داشته، اما سوخت و سوز ندارد. نسبت به نیم فصل اول خیلی کم عقب هستند، اما پرداختی‌ها خیلی خوب بوده و در حد توان پرداخت کرده‌اند.
مربی سایپا در خصوص عدم انتخاب علی کریمی به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال در انتخابات این فدراسیون گفت: بالاخره در آن سطح از انتخابات اتفاقاتی رخ می‌دهد که طبیعی است.
قربانی در واکنش به این سؤال که آیا او معتقد است که انتخابات مهندسی شده بود، اظهار داشت: مهندسی نیست، اما لابی می‌شود که در نوع مثبت رقم می‌خورد. امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد، برای فوتبال ایران خوب باشد.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1712983
ارسال نظر
نظرات