شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:23 منتشر شده در مورخ: 1399/12/12 شناسه خبر: 1713140
دبیر فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور:

نگرش‌ها نسبت به ورزش همگانی تغییر کرده است/ منابع محدودی داریم

نگرش‌ها نسبت به ورزش همگانی تغییر کرده است/ منابع محدودی داریم
داود فروحی با بیان اینکه در گذشته ورزش همگانی را صرفا یک پیاده روی همگانی و خانوادگی می‌دیدند، گفت: هم اکنون نگرش‌ها نسبت به این ورزش تغییر کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری بجنا، داود فروحی، دبیر فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور در آیین تودیع و معارفه رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان خراسان شمالی اظهار داشت: نوع فعالیت های استان در حوزه ورزش، یک سبک مدیریتی باز است. یعنی مدیران ورزشی نسبت به شهر و استان، دانش و اشراف کافی را دارند.

وی افزود: در ۶ ماه گذشته به علت شیوع ویروس کرونا، فدراسیون ورزش های همگانی، در ویترین ورزش های کشور قرار گرفت.

این مقام مسئول افزود: در گذشته ورزش همگانی را صرفا در حد یک پیاده روی همگانی و خانوادگی می دیدند و هیچ وقت نگاه جامعی به این ورزش نبود. اما توانستیم با کمک این مجموعه این نگرش را در میان جامعه تغییر دهیم.

وی تاکید کرد: همچنین مقام معظم رهبری در سخنان اخیر خود در ابتدا بر ورزش همگانی و سلامتی عموم جامعه و سپس ورزش قهرمانی تاکید کردند.

فروحی گفت: این ورزش برای ۸۰ میلیون ایرانی است و فدراسیون باید از بدو تولد تا فوت ورزشکاران برنامه ریزی داشته باشد اما متاسفانه منابع و اعتبارات فدراسیون محدود است.

در این آیین محمد آزاد بیگی و مجید جودت به عنوان دو نامزد ریاست هیئت ورزش های همگانی استان شرکت داشتند که محمد آزاد بیگی انصراف داده و مجید جودت این سمت را به مدت چهار سال عهده دار شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1713140
ارسال نظر
نظرات