شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 17:56 منتشر شده در مورخ: 1399/12/12 شناسه خبر: 1713308
جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین:

واکسن کرونا فقط در پایگاه‌های معین تزریق می‌شود

واکسن کرونا فقط در پایگاه‌های معین تزریق می‌شود
منوچهر حبیبی، جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین گفت: واکسن کرونا فقط در پایگاه‌هایی که تعیین شده تزریق خواهد شد و در هر شهرستان یک پایگاه برای این امر در نظر گرفته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین، منوچهر حبیبی ظهر امروز(سه شنبه) در نشست هماهنگی واکسیناسیون کرونا استان قزوین که در استانداری قزوین برگزارشد، بیان کرد: بر اساس جمع‌بندی جامع و کامل در سه روز گذشته به واسطه تلاش و اقدام و اهتمام کادر درمان و همراهی مردم یک مورد فوتی ثبت شده و اگر مردم پای کار باشند می‎‌توانیم بیماری کرونا را کنترل کنیم.

وی افزود: نظارت‌ها سخت است؛ در حالی که بیش از ۹۵درصد بازار به موقع تعطیل می‌شود و ترددها باید به صورت جدی کنترل شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین تصریح کرد: واکسن در کنار رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی روند کنترل را تسریع می‌کند، سند پایش واکسیناسیون توسط وزارت بهداشت صورت گرفته و توصیه بر رعایت دستورالعمل‌ها در کنار واکسیناسیون داریم.

حبیبی عنوان کرد: واکسن به تناسب نزدیکی افراد به کرونا و اولویت بندی‌های مدنظر وزارت بهداشت توزیع شده و در فاز اول تزریق واکسن هستیم و اولویت اول کادر درمان هستند.

سالمندان و غسال‌ها در اولویت دریافت واکسن

وی افزود: میزان واکسن‌هایی که اختصاص به استان قزوین دارد در آینده بیشتر خواهد شد. واکسن فقط در پایگاه‌هایی که تعیین شده تزریق خواهد شد و در هر شهرستان یک پایگاه برای این امر در نظر گرفته شده است.

جانشین ستاد مقابله با کرونا در قزوین با اشاره به برخی مشاغل و اقشار جهت اولویت‌بندی تزریق واکسن کرونا اضافه کرد: سالمندان و غسال‌ها باید در اولویت قرار بگیرند؛ همچنین فعالان طرح شهید سلیمانی هم در این اولویت بندی باید لحاظ شود.

حبیبی در پایان گفت: تزریق واکسن کرونا یک کار ارزشمند است که همه مردم منتظر این روز بودند و این طرح با تلاش مسئولان امر و با قوت و قدرت انجام می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1713308
ارسال نظر
نظرات