شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:09 منتشر شده در مورخ: 1399/12/13 شناسه خبر: 1713500
مدیرعامل شرکت مترو؛

اختصاص بودجه جهت تمهیدات پدافند غیرعامل در مترو

اختصاص بودجه جهت تمهیدات پدافند غیرعامل در مترو
مدیرعامل شرکت مترو تهران با تأکید بر اعمال ردیف بودجه مشخص جهت تمهیدات پدافند غیرعامل در شبکه خطوط مترو گفت: مجریان خطوط مختلف باید در بودجه سنواتی خود، این موضوع را لحاظ کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دوازدهمین نشست کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت مترو تهران، با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد این شرکت برگزار شد.

 
 علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران در این جلسه با تأکید بر اعمال ردیف بودجه مشخص جهت تمهیدات پدافند غیرعامل در شبکه خطوط مترو و انجام اقدامات ضروری مدیریت بحران در ایستگاه ها گفت: مجریان خطوط مختلف باید در بودجه سنواتی خود، این موضوع مهم را نیز لحاظ کنند.
 
موضوع دیگری که در این نشست مطرح شد، بررسی گزارش اخیر فرونشست‌های پایتخت خصوصاً در مناطق جنوبی شهر بود و مقرر شد از ظرفیت مطالعاتی قرارداد شرکت مترو با دانشکده مهندسی نقشه‌برداری دانشگاه تهران در این خصوص استفاده شود.
 
تنظیم تفاهم‌نامه مشترک مترو با سازمان اورژانس کشور جهت سیر مراحل اداری، جمع‌آوری اطلاعات مکانی فضاهای زیرسطحی تهران،‌ استفاده از شرح خدمات مورد تائید سازمان پدافند غیرعامل کشور و انتخاب مشاور ذیصلاح جهت انجام مطالعات مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از دیگر موضوعات مهم مطرح شده در نشست اخیر بود.
 
در پایان این جلسه، ‌برگزاری مانور عملیات اطفاء حریق در ایستگاه بوستان لاله (از خط 6) که اوایل اسفند انجام شد،‌ مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در مانورهای آتی، از ظرفیت ستاد بحران شهرداری مناطق، استفاده بیشتری شود.
 
انتهای پیام/
منبع: فارس
https://www.dana.ir/1713500
ارسال نظر
نظرات