شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:38 منتشر شده در مورخ: 1399/12/13 شناسه خبر: 1713518
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد

افتتاح ۴۶ مرکز نیکوکاری در سطح مدارس استان مرکزی

افتتاح ۴۶ مرکز نیکوکاری در سطح مدارس استان مرکزی
مؤمنی گفت: امروز ۴۶ مرکز نیکوکاری به‌طور همزمان در سطح استان در مدارس افتتاح می‌شوند و این نشان‌دهنده پیشتازی مردم استان مرکزی در فرهنگ انفاق و دستگیری از نیازمندان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به دیار آفتاب؛ مجید مؤمنی مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی امروز در مراسم زنگ نیکوکاری در آموزشگاه ساجده اراک گفت: تأسیس نهاد کمیته امداد ۲۲ روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی توسط حضرت امام(ره) نشان از اهمیت کار و فعالیت‌های این نهاد در سیره و تفکر حضرت امام دارد و این نشان از مهم بودن فرهنگ انفاق و کمک به مستضعفان و نیازمندان از دیدگاه امام خمینی(ره) داشته است.

مؤمنی اظهار کرد: امروز بعد از گذشت ۴۲ سال از حیات انقلاب اسلامی شاهد در اولویت بودن کمک به نیازمندان در سطح کشور هستیم و ملت ایران با تأسی از تفکر امامین انقلاب اسلامی همواره در طول این سال ها در انفاق به هموطنان خود پیشتاز و پیشگام بوده اند.

وی ادامه داد: امروز ۴۶ مرکز نیکوکاری به طور همزمان در سطح استان در مدارس افتتاح می شوند و این نشان دهنده پیشتازی مردم استان مرکزی در فرهنگ انفاق و دستگیری از نیازمندان است.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی بیان کرد: جشن نیکوکاری امسال با شعار " عیدی برای همه " در سطح استان مرکزی همزمان با سراسر کشور در روز سیزدهم همزمان با سراسر کشور در سطح مدارس از طریق شبکه شاد برگزار می شود و امروز نسل جوان و نوجوان جامعه در انجام کارهای خیر از یکدیگر سبقت می گیرند و این به برکت تفکر حضرت امام(ره) است.

مؤمنی بیان کرد: همچنین جشن نیکوکاری چهاردهم اسفند ماه در پایگاه‌های سطح شهر به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی  و ۱۵ اسفند ماه در مصلی‌های نماز جمعه سراسر استان برگزار می شود.

وی یادآور شد: با توجه به شیوع ویروس کرونا جشن نیکوکاری امسال به شکلی متفاوت و عمدتاً مجازی برگزار می‌شود که با توافقات انجام‌شده عمده اپلیکیشن هایی همچون اپ، سکه، ۷۸۰ و سایرین کمک به نیازمندان در قالب کمیته امداد را فعال کردند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1713518
ارسال نظر
نظرات