شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:24 منتشر شده در مورخ: 1399/12/13 شناسه خبر: 1713532
معاون قضائی دادستان کل کشور در کرج:

احیاء کارخانه پارس لامع؛ ثمره تعامل دو قوه در البرز/ راهکارهای جایگزین کولبری ارائه می‌شود

احیاء کارخانه پارس لامع؛ ثمره تعامل دو قوه در البرز/ راهکارهای جایگزین کولبری ارائه می‌شود
سعید عمرانی گفت: خوشبختانه کارخانه پارس لامع با تعامل قوه قضائیه و مجریه در البرز از باتلاق مشکلات نجات پیدا کرد و توانست با ۲۰۰ کارگر به تولید بازگردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، معاون قضائی دادستان کل کشور پیش از ظهر امروز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی مقابله با قاچاق کالا و ارز که در استانداری البرز برگزار شد، برگزاری نشست ها و تبادل نظر مسئولین را در راستای اتخاذ راهکارهای اصولی برای مقابله با قاچاق موثر دانست.

سعید عمرانی با اشاره به تمرکز دادستانی کشور برای مقابله با قاچاق های کلان و سازمان یافته، افزود: با توجه به اینکه این معضل روی تولید داخلی موثر است در اولویت کار ما قرار دارد، همچنین به دنبال ارائه راهکارها و جایگزین مناسب برای قاچاق های خرد یا همان کولبری هستیم.
 
وی به لزوم ارائه جایگزین های مناسب برای مشاغلی چون کولبری اشاره کرد و اظهار داشت: البرز در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید جز استان های موفق در کشور بوده و از این نظر رتبه سوم را به خود اختصاص داده است، این روند نشان از همدلی بسیار خوب سه قوه در البرز دارد.
 
عمرانی با اشاره به فعالیت ۳ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در البرز، تصریح کرد: خوشبختانه کارخانه پارس لامع با تعامل قوه قضائیه و مجریه در البرز از باتلاق مشکلات نجات پیدا کرد و توانست با ۲۰۰ کارگر به روزهای اوج تولید خود بازگردد، این اقدام مایه خرسندی بود.
 
معاون قضائی دادستان کل کشور در کرج در خاتمه ضمن عذرخواهی از مردم البرز، خاطر نشان داشت: متاسفانه البرز همواره سرریز مشکلات پایتخت بوده و بار بسیاری از معضلات را به دوش می کشد در نتیجه باید مورد توجه ویژه مسئولین برای حل دغدغه های آن قرار گیرد.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1713532
ارسال نظر
نظرات