شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:39 منتشر شده در مورخ: 1399/12/13 شناسه خبر: 1713548
جانشین سپاه نینوا گلستان:

نظارت بر توزیع کالاهای اساسی در گلستان تشدید شود/ قصور پذیرفتنی نیست

نظارت بر توزیع کالاهای اساسی در گلستان تشدید شود/ قصور پذیرفتنی نیست
حسینی گفت: در توزیع کالاهای اساسی مشکل وجود داردکه باعث ایجاد صفهای طولانی در جلوی درب مراکز خرید در استان گلستان شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ سیدموسی حسینی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: آنچه موجب تشکیل صفوف خرید کالاهای ضروری می شود، مشکلات اساسی در شبکه توزیع اقلام بوده و راهکار رفع آن تشدید نظارت هاست.

جانشین سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: با عوامل پخش کلان در سطح استان و متولیان آنها در شهرستان ها اتمام حجت می کنیم و بهانه ای را از آنها نمی پذیریم.

وی افزود: مبادی ورودی و خروجی استان توسط نیروی انتظامی تحت نظارت و کنترل قرار خواهد گرفت تا مایحتاج مردم بدون مجوز از استان خارج نشود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان  هم از تشدید گشت های نوروزی تعزیرات برای برخورد با تخلفات صنفی خبرداد.

حسین نجف زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با نزدیک شدن ایام پایانی سال افزایش تقاضای خرید از سوی مردم و سفرهای احتمالی، تعزیرات‌حکومتی همزمان با سراسر کشور براساس وظایف قانونی خود در جهت رفاه حال مردم، حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و مقابله با تخلفات احتمالی از قبیل گرانفروشی طرح تعزیراتی را اجرا می‌کند.

وی افزود: در این طرح علاوه بر سازمان صمت و اتاق اصناف، نیروی انتظامی، مرکز بهداشت، معاونت غذا و دارو، میراث فرهنگی و همه دستگاه های دخیل در ستاد اجرایی سفر عضو هستند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان تصریح کرد: طرح در دو مرحله انجام می‌شود؛ نخست در روزهای پایانی تا تحویل سال که نظارت بر میوه و شیرینی فروشی‌ها، کیف و کفش، خدمات خشکشویی، قالی شویی، و مراکز تفریحی و غیره انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: بعد از شروع تعطیلات هم بازدید و نظارت بر مراکز خدمات و مراکز تفریحی و توریستی مدنظر است و در شهرستان‌ها هم کشیک داریم.

نجف زاده در خاتمه بیان کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را حضوری و یا از طریق تلفن۱۳۵ یا سامانه اینترنتی۱۳۵ به تعزیرات حکومتی یا با تلفن۱۲۴ به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گزارش دهند.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1713548
ارسال نظر
نظرات