شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 14:11 منتشر شده در مورخ: 1399/12/13 شناسه خبر: 1713629

جزئیات انجام واکسیناسیون کرونا کارکنان بهشت زهرا (س)+ عکس

جزئیات انجام واکسیناسیون کرونا کارکنان بهشت زهرا (س)+ عکس
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان اینکه در یکسال گذشته این سازمان با بحران بی سابقه و غیرقابل پیش بینی مواجه بوده است، گفت: واکسیناسیون کرونا کارکنان آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) درباره جزئیات واکسیناسیون کرونا کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) اظهارداشت: واکسیناسیون کرونا کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) که یکسال با تلاش بی وقفه در نبرد با کرونا در کنار کادر بهداشت و درمان کشور قرار داشتند چهارشنبه 13 اسفند 1399 بر اساس اولیت بندی ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت با حضور  محمد رضا سلمانی رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران در مجتمع عروجیان آغاز شد.

 
 
سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در مراسم آغاز واکسیناسیون کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) با اولویت پرسنل سالن های تطهیر گفت: سازمان بهشت زهرا(س) یکسال پر درد و رنجی را در بحران کرونا سپری کرد و لازم است به جهت تخصیص واکسن کرونا به پرسنلی که یکسال در خط اول نبرد با کرونا قرار داشتند، از سعید نمکی  وزیر بهداشت تقدیر و تشکر کنم.
 
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در ادامه گزارش کوتاهی از یکسال تلاش و مجاهدت خاموش سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا ارائه کرد و افزود: امروز در تاریخ سازمان خدمات رسان بهشت زهرا(س) به ویژه در یکسال گذشته که با بحران بی سابقه و غیرقابل پیش بینی کرونا درگیر بوده ایم، روز بزرگی است. 
 
 خال امروز را روز بزرگی در تاریخ سازمان بهشت زهرا(س) دانست و تصریح کرد: برنامه واکسیناسیون گروه‌های در معرض خطر بیماری کرونا، با کادر درمان کشور آغاز شد و در ادامه و بر اساس اولویت بندی ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت تزریق واکسن کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) با توجه به اهمیت خدماتی که به شهروندان ارائه می کنند توسط مرکز بهداشت جنوب تهران آغاز شد.
 
 
 محمد رضا سلمانی ندوشن رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران در ادامه گفت: در تمامی دنیا یکی از نگرانی های مسوولان بهداشتی در بحران کرونا شیوع بیماری از آرامستان ها  است که به جرأت می توان گفت که این اتفاق در بهشت زهرا(س) نه تنها رخ نداد بلکه یکی از نقاطی بود که بالاترین سطح رعایت پروتکل ها را پیگیری می کرد.
 
رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران با اشاره به کار بزرگی که بهشت زهرا(س) در بحران کرونا انجام داد و غربالگری منظم پرسنل خود را از همان روزهای اول آغاز کرد، تصریح کرد: ارتباط خوب و موثر مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) با وزارت بهداشت  موجب شد پرسنلی که به طور مستقیم در مراحل تکفین، تغسیل و تدفین اموات کرونایی قرار دارند، حداقل ابتلا را داشته باشیم و کنترل موازین بهداشتی برای این عزیزان به بهترین شکل ممکن انجام شد.
 
 
 رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران گفت : تا کنون کارکنان مراقبت های ویژه که در بخش کرونا در بیمارستان ها فعالیت می کنند را واکسینه کرده ایم و با توجه به اهمیت موضوع و در خطر بودن پرسنل شریف و زحمتکش سازمان بهشت زهرا(س) که خدمتی ماندگار را از خود به جای گذاردند، بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت واکسیناسیون این عزیزان امروز آغاز شد.
 
انتهای پیام/
 منبع: فارس
https://www.dana.ir/1713629
ارسال نظر
نظرات