شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 18:42 منتشر شده در مورخ: 1399/12/13 شناسه خبر: 1713698
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان خبر داد؛

برگزاری مجمع عمومی شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان زنجان در سال آینده

برگزاری مجمع عمومی شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان زنجان در سال آینده
عباسچیان مدیرکل دارایی استان زنجان از لغو برگزاری مجمع عمومی شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان زنجان گفت: برگزاری این مجمع به سال آینده موکول شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل عباسچیان در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; در مورد برگزاری مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان زنجان اظهار کرد: قرار بود این مجمع به صورت الکترونیکی برگزار شود که برگزاری آن به سال آینده موکول شد.

وی تصریح کرد: انتخابات هیئت مدیره همه سهامدارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند و به شرکت‌های سرمایه‌گذاری وکالت دادند همزمان با 31 استان در زنجان نیز برگزار خواهد شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان خاطرنشان کرد: سهامداران از 23 تا 29 اسفند فرصت داشتند از بین داوطلبین به عنوان هیئت مدیره و هیئت امنا را انتخاب کنند که به سال آینده موکول شد.

وی با بیان اینکه به دلیل کرونا پیش‌بینی‌های لازم انجام شده بود که 15 نفر از سهامداران به صورت حضوری در اقتصاد و دارایی استان حضور داشته باشند خاطرنشان کرد: بقیه سهامداران که بیش از 300 هزار نفر هستند، می‌توانند در این مجمع به صورت مجازی شرکت و رای دهند.

عباسچیان بیان کرد: براساس تصمیمات کشوری مجمع انتخابات به سال آینده موکول شده و هنوز تاریخی دقیقی برای برگزاری آن تعیین نشده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1713698
ارسال نظر
نظرات