شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 10:47 منتشر شده در مورخ: 1399/12/14 شناسه خبر: 1713795

حمله یهودیان افراطی به خانه های فلسطینیان

حمله یهودیان افراطی به خانه های فلسطینیان
گروهی از یهودیان افراطی به عنوان بخشی از جنایاتِ نفرت‌محور با پرتاب سنگ به خودروها و خانه های روستایی فلسطینیان در کرانه باختری حمله می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک؛ بر اساس اعلام روزنامه صهیونیستی جروزالم پست، گروهی از یهودیان افراطی به عنوان بخشی از جنایاتِ نفرت‌محور با پرتاب سنگ به خودروها و خانه های روستایی فلسطینیان در کرانه باختری حمله می کنند.

این حملات در ساعاتی که روستاییان در خانه های خود خوابیده بودند رخ داد. فیلم و عکس های ارائه شده، حاکی از خسارات وارده به این روستاها است.

"لایور امیهای" مدیرعامل سازمان "ییش دین" گفت: "همانطور که پیش بینی شده بود، آفتاب از شرق طلوع می کند و شهرک نشینان یهودی همچنان به شورش و ارعاب فلسطینیان ادامه می دهند و نهادهای اجرای قانون این اجازه را صادر می کنند."

وی افزود: "سکوت وزرای دولت و سیاستمداران در طول کارزار انتخابات نشان می دهد که آشوبگران در ارتکاب جنایات خود احساس راحتی و امنیت می کنند. رژیم آپارتاید به این شکل است."

"تور وِنِسلَند" دیپلمات پیشکسوت نروژی که درباره خشونت رژیم صهیونیستی علیه فلسطین سخن گفته اظهار داشت: "شهرک نشینان و سایر غیر نظامیان صهیونیستی طی ماه گذشته حدود 17 حمله علیه فلسطینیان انجام داده اند که منجر به جراحت 5 نفر و خسارت به اموال شده است.

 

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1713795
ارسال نظر
نظرات