شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:33 منتشر شده در مورخ: 1399/12/14 شناسه خبر: 1713804
وزیر کشور:

25 هزار میلیارد تومان پروژه تا آخر دولت افتتاح می شود/ توسعه 74 درصدی شهرنشینی

25 هزار میلیارد تومان پروژه تا آخر دولت افتتاح می شود/ توسعه 74 درصدی شهرنشینی
رحمانی گفت: 25 هزار میلیارد تومان پروژه تا آخر دولت افتتاح می شود و امروز بیش از 110 هزار میلیارد تومان پروژه در کشور بهره برداری می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور صبح امروز در افتتاح پایانه و پارکینگ زیرسطحی آزادی مشهد با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس‌جمهور ضمن اشاره به افتتاحیه های پروژه های کلان ملی و مدیریت شهری گفت: توسعه شهرنشیشنی 74 درصد است و بودجه شهرداری ها از سال جاری 96 هزار میلیارد تومان  است و حجم کار عمران و توسعه شهری در کشور بالا است و 99 پروژه به ارزش 8 هزار میلیارد تومان بهره برداری شد.

وی افزود: 25 هزار میلیارد تومان پروژه تا آخر دولت افتتاح می شود و امروز بیش از 10هزار میلیارد تومان پروژه در کشور بهره برداری می شود.

وزیر کشور با بیان اینکه در دهه فجر 30 هزار پروژه با 100 هزار میلیارد تومان افتتاح شده است اظهار کرد: موضوع محیط زیست و هوای پاک برای شهرداری ها اولویت دارد 38 درصد پروژه ها مربوط به این امر است و با توجه به برنامه ریزی شهری در سال آینده 15 هزار میلیارد تومان پروژه با دستور روحانی افتتاح می شود.

وی ضمن تأکید بر سازماندهی و خدمات و بکارگیری نیروی انسانی و آموزش و تصیب طرح های کلان و ملی با دولت افزود: در توزیع و ایجاد توازن و تعادل خدمات شهری اعتبارات دولتی با شاخص های توازن و تعادل عقب افتادگی ها انجام می شود.

رحمانی با اشاره به اهمیت موضوع سامانه ها در شهرداری تصریح کرد: حضور مردم برای دریافت خدمات به صورت مستقیم به الکترونیکی تبدیل شده است و 70 درصد خدمات غیرحضوری است و مدیرتی شهری و روستایی ساماندهی می شود.

وی افزود: علاوه بر افتتاح پروژه در 5 شهر کشور 987 میلیارد تومان در زمینه های محیط زیست و عمران شهری و مدیریت بحران و تجهیزات شهری و فرهنگی و اجتماعی و فناوری اطلاعات و شهر هوشمند به بهره برداری خواهد رسید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1713804
ارسال نظر
نظرات