شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:43 منتشر شده در مورخ: 1399/12/14 شناسه خبر: 1713810
استاندار خراسان شمالی در دیدار با خانواده شهید مدافع وطن:

جوانان مدافع وطن و حرم تربیت شده انقلاب اند / بی نتیجه ماندن هجمه های دشمن علیه کشور

جوانان مدافع وطن و حرم تربیت شده انقلاب اند / بی نتیجه ماندن هجمه های دشمن علیه کشور
محمد علی شجاعی با بیان اینکه با به راه افتادن جنگ در سوریه در برابر داعش همزمان با هجمه های زیادی علیه ایران بود که دیگر جوانانشان برای دفاع از نظام قدمی بر نخواهند داشت، گفت: این در حالی بود که دشمن شاهد بود که جوانان کشور در نسل فعلی نیز تربیت شده دامان رهبر، امام (ره)، نظام مقدس جمهوری اسلامی و الگو گرفته مکتب عاشورا هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح فاروج، محمدعلی شجاعی، استاندار خراسان‌شمالی امروز  در دیدار با خانواده شهید مجید رجایی که در درگیری‌های زاهدان طی هفته گذشته به شهادت رسیده بود، با اشاره به اینکه اعتقاد قلبی همه ایرانیان این است که هرچه داریم از خون شهداست، گفت: کسی که خودش این راه را برای زندگی و خدمت به مملکتش انتخاب می‌کند نشانه تربیت، بلوغ، بزرگی و رادمردی چنین فردی است.

وی افزود: این بزرگی ها و رشادت‌ها به نظام جمهوری اسلامی ایران عظمت می‌دهند و کار را برای ما مسئولان بسیار دشوار می کنند.

استاندار خراسان‌شمالی گفت: شهادت تقدیر هرکسی نیست و عظمتی دارد، که خداوند خودش می‌داند  آن را بر چه فردی مانند این شهید و به چه خانواده‌هایی مانند خانواده معزز شهدا تقدیر بگرداند.

شجاعی اظهار داشت: در حضور خانواده شهدا ما احساس کوچکی می کنیم، از این بابت که آن گونه که ما وقت می‌گذاریم و به عنوان خدمتگذار مردم قدم بر می داریم باز هم ناچیز است و فاصله زیادی دارد با آنچنان که این شهید قدم گذاشته و خدا انتخابش کرده است.

وی با بیان اینکه با راه افتادن جنگ در سوریه در برابر داعش همزمان با هجمه های زیادی علیه ایران بود که دیگر جوانانشان برای دفاع از نظام قدمی بر نخواهند داشت، گفت:  این در حالی بود که دشمن شاهد بود که این نسل سوم و چهارم هم تربیت شده دامان رهبر، امام (ره)،  نظام مقدس جمهوری اسلامی و الگو گرفته مکتب عاشورا هستند و توطئه های دشمن را نقش بر آب کردند.

 

انتهای پیم/م.شادکام

https://www.dana.ir/1713810
ارسال نظر
نظرات