شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/12/14 شناسه خبر: 1713860
رئیس کل دادگستری گلستان خبر داد؛

آزادی ۸۶ زندانی جرایم غیرعمد و مالی در گلستان

آزادی ۸۶ زندانی جرایم غیرعمد و مالی در گلستان
۸۶ زندانی جرایم غیرعمد و مالی امروز با گذشت شاکیان و کمک ستاد اجرایی فرمان امام ره استان آزاد شدند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان در مراسم متمرکز آزادی این محکومان در زندان گرگان گفت: ۶۸۰ میلیون تومان از طلب این بدهکاران را ستاد اجرایی فرمان امام ره استان تامین کرد و مابقی بدهی را نیز طلبکاران بخشیدند .

وی افزود: با آزاد شدن این افراد، شمار مددجویانی که از ابتدای امسال آزادشدند به ۴۱۲ نفر رسید .
 
هاشمیان ادامه داد: بدهی این افراد حدود ۹۹ میلیارد تومان، بود که با پادرمیانی شورای حل اختلاف و مددکاران زندان های گرگان و گنبدکاووس آزادشدند .
 
وی افزود: ۶۵ میلیارد تومان از طلب این افراد را شاکیان در اقدام خیرخواهانه و بزرگوارانه بخشیدند و مابقی این طلب نیز یا دادخواست اعسار محکومان و رای دادگاه، تقسیط شد و ۹ میلیارد تومان باقی مانده این طلب نیز با کمک ستاد اجرایی فرمان امام ره، بنیاد مستضعفان، ستاد دیه، سازمان بسیج حقوقدانان گلستان و خیران به صورت بلاعوض و وام تامین شد .
 
هاشمیان با بیان این که هم اکنون نیز ۱۵۴ مددجوی جرایم غیرعمد و ناتوان از پرداخت بدهی، چشم انتظار کمک هم استانی ها برای آزادی و بازگشت به آغوش خانواده هایشان هستند گفت: پیش بینی می کنیم با کمک مردم تا پایان سال، شمار مددجویانی که طعم آزادی را می چشند به ۵۰۰ نفر برسد .
 
رئیس کل دادگستری گلستان با دعوت از همه برای مشارکت در این کار خداپسندانه گفت: هم استانی‌ها می‌توانند با پرداخت حداقل ۱۰ هزار تومان از طریق وایز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۸۴۳۹ یا شماره حساب ۰۱۰۶۰۰۲۹۷۵۰۰۵ به نام ستاد دیه استان در این کار خیر مشارکت کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1713860
ارسال نظر
نظرات