شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:54 منتشر شده در مورخ: 1399/12/14 شناسه خبر: 1713871
افتتاح مجتمع تجاری و فرهنگی شهرداری گرگان با حضور رئیس جمهور؛

تجلیل رئیس جمهور از اقدامات موثر شهرداری گرگان/ روحانی: اقدامات یک سال اخیر شهرداری گرگان امیدبخش بود+ تصاویر

تجلیل رئیس جمهور از اقدامات موثر شهرداری گرگان/ روحانی: اقدامات یک سال اخیر شهرداری گرگان امیدبخش بود+ تصاویر
مراسم بهره برداری از پروژه های ملی شهرداری های کشور صبح امروز با حضور ویدئوکنفرانسی حسن روحانی برگزار شد و طی آن مجتمع اداری ، تجاری و فرهنگی شهرداری گرگان به بهره برداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما،با حضور ویدئو کنفرانسی حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران و با حضور استاندار گلستان، شهردار گرگان، منتظری نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار گرگان و رییس و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان، پروژه شاخص مجتمع اداری، تجاری و فرهنگی شهرداری گرگان رسماً افتتاح شد.

عبدالرضا دادبود شهردار گرگان در گزارشی سه دقیقه ای به خدمات شهرداری طی یک سال گذشته در شهر گرگان پرداخت و اقدامات انجام شده توسط شهرداری را بازگو کرد.

بیان گزارش بسیار خوب از طرف شهردار گرگان باعث شد تا حسن روحانی رئیس جمهور طی سخنانی کوتاه عنوان کند که شهرداری گرگان در یک سال اخیر خدمات خوب و امیدوار کننده ای انجام داده است.

روحانی افزود: من خدمت مردم استان گلستان و شهر گرگان ابراز سلام و محبت می کنم و امیدوام این اقدامات و خدمات شهرداری برای مردم آن خطه موثر باشد.

رئیس جمهور سپس با لفظ معروف "علی برکت الله" و صلوات حضار پروژه مجتمع تجاری ، اداری و فرهنگی شهرداری گرگان را افتتاح کرد.

انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1713871
ارسال نظر
نظرات