شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1399/12/14 شناسه خبر: 1713912

اعزام یک کامیون کمک‌های اهدایی مردم گیلان به منطقه زلزله‌زده سی‌سخت+تصاویر

اعزام یک کامیون کمک‌های اهدایی مردم گیلان به منطقه زلزله‌زده سی‌سخت+تصاویر
یک کامیون حاوی کمک های مردمی از جمله اقلام معیشتی و لوازم خانگی با ارزش بیش از ۱۷۰میلیون به همت ستاد عتبات عالیات استان گیلان به منطقه زلزله زده سی سخت اعزام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، به همت ستاد عتبات عالیات استان گیلان یک کامیون حاوی کمک های مردمی به منطقه زلزله زده سی سخت اعزام شد.

مجید دوهندو رئیس ستاد عتبات عالیات گیلان در این رابطه در گفتگو با خبرنگار ۸دی با اشاره به زلزله سی سخت و نیاز مردم منطقه به کمک های مردمی، اظهار کرد: مردم گیلان در کمک های مردم دوستانه پیش قدم هستند.

وی ادامه داد: یک کامیون حاوی اقلام معیشتی و لوازم خانگی اهدایی مردم گیلان امروز به منطقه اعزام شد.

رئیس ستاد عتبات عالیات گیلان، افزود: این کمک های مردمی توسط ستادهای شهرستانی ستاد جمع آوری شده است.

دوهندو بیان کرد: این کمک های معیشتی و لوازم خانگی با ارزش بیش از ۱۷۰میلیون جمع آوری شده است تا ان شالله مردم گیلان هم در کمک به هموطنان عزیزمان نقش داشته باشند.

حجت الاسلام لاکانی نماینده ولی فقیه در ستاد عتبات استان گیلان نیز در گفتگو با خبرنگار ۸دی با اشاره به اهمیت همدلی و همراهی با مردمی که در تنگنا قرار گرفته اند، گفت: مردم زلزله زده “سی سخت” در این فصل سرما با مشکلات زیادی روبرو هستند.

وی ادامه داد: مردم ولایتمدار گیلان از نقاط مختلف استان در این راستا پیش قدم شده و کمک های خود را به سمت منطقه سی سخت ارسال کردند.

نماینده ولی فقیه در ستاد عتبات عالیات گیلان با بیان اینکه گیلانی ها در کمک رسانی به مردم آسیب دیده چه در زمان دفاع مقدس و چه در مراحل دیگر همیشه زبانزد بودند، افزود: کمک های ۱۵۰۰کامیونی گیلانی ها در دفاع مقدس در یادها ماندگار است و امروز هم این مردم ثابت کردند از استان هایی هستند که در مراحل اول به کمک مردم زلزله زده شتافتند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1713912
ارسال نظر
نظرات