شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 22:45 منتشر شده در مورخ: 1399/12/14 شناسه خبر: 1713973
فرماندار کلاله:

وضعیت کرونایی کلاله شکننده است

وضعیت کرونایی کلاله شکننده است
فرماندار کلاله با بیان اینکه وضعیت کرونایی شهرستان کلاله شکننده است؛ گفت: کاهش آمار مراجعین و بستری در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) هیچکس را نباید از چندبارگی گرفتاری و مرگ کرونایی غافل کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، محمد ابراهیمی پیش از ظهر امروز در کارگروه سلامت شهرستان کلاله با تجلیل از تلاش همه درمانگران کووید ۱۹ در شهرستان گفت: کاهش آمار مراجعین و بستری در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) هیچکس را نباید از چندبارگی گرفتاری و مرگ کرونایی غافل کند.

وی مراسمات پر تجمع بدون رعایت دستورالعمل های بهداشتی مثل عروسی و عزا را بسیار خطرناک دانست و خطاب به بهداشت و درمانی ها، گفت: حتما ورودی ها به شهرستان در ایام نوروز کنترل و در صورت مشاهده مسافران خوزستانی تست کرونا گرفته شود.

فرماندار کلاله شرایط بازار و حضور مردم بصورت اجتماعی در مراکز خرید را نیز خطرناک اعلام کرد و گفت: بخشی از برنامه کاری خود را ساماندهی عرضه کالاهای تنظیم بازار قرار داده ام؛ اما مردم همچنان رعایت نمی کنند.

پرویز گلزاری، رئیس شبکه بهداشت و درمان کلاله در این جلسه با اعلام این موضوع که تست کرونا از کسانی که علائمی از کرونا داشته باشند؛ از آذر ماه شروع شده و همچنان استمرار دارد؛ از مردم خواست به سفر نروند و از دید و بازدیدهای عید نوروز خودداری کنند.

وی جمع آوری مال بازار غیر رسمی شهر؛ به جهت عاملی غیر بهداشتی و مشکل آفرین در جامعه شهری را مورد تاکید قرار داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1713973
ارسال نظر
نظرات