شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 13:55 منتشر شده در مورخ: 1399/12/15 شناسه خبر: 1714079
مدیر کارگاه تولیدی ولایت کمالشهر کرج:

اشتغال ۴۰ زن بی‌سرپرست در منطقه‌ای که ۲۸۰ خانواده زیر خط فقر دارد/ ارتزاق ۴۰۰ خُرمدشتی از تولید روزانه ۷ هزار البسه پزشکی

اشتغال ۴۰ زن بی‌سرپرست در منطقه‌ای که ۲۸۰ خانواده زیر خط فقر دارد/ ارتزاق ۴۰۰ خُرمدشتی از تولید روزانه ۷ هزار البسه پزشکی
رضا موسیوند گفت: کارگاه ولایت را با ۲ میلیارد تومان سرمایه راه اندازی کرده ام، نیازی به سود کارگاه ندارم و همین که ۴۰۰ از این مجموعه تولیدی ارتزاق می کنند، مزد خودم راگرفته ام.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدیرکارگاه تولیدی ولایت در کمال شهر کرج به ایجاد مجموعه ای برای دوخت البسه پزشکی در منطقه محروم خرمدشت اشاره کرد و درگفتگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک، گفت: ۴۰ نیروی خانم که همه آنها سرپرست خانوار هستند در این مرکز تولیدی فعالیت می کنند.

رضا موسیوند با اشاره به اینکه در کارگاه مذکور روزانه ۷ هزار البسه پزشکی تولید خواهد شد، افزود: درصدد هستیم با برنامه ریزی های انجام شده تعداد افرادی که در این مجموعه فعالیت دارند را در سه مرحله تا ۱۴۰۰ به ۱۶۰ نفر برسانیم  برای دیگر خانم های سرپرست خانوار این منطقه ایجاد شغل کنیم.
 
 
وی حفظ عزت نفس خانواده ها و استفاده زنان سرپرست خانوار از دسترنج خودشان را مهم ترین هدف راه اندازی کارگاه ولایت اعلام کرد و اظهار داشت: متاسفانه اغلب خانواده هایی که در خرمدشت سکونت دارند از زندگی متوسطی برخودار بوده و ۲۸۰ خانوار آن هم زیر خط فقر هستند.
 
 
موسیوند با اشاره به اینکه کارگاه ولایت چهارمین مجموعه تولیدی وی در کمالشهر است، تصریح کرد: کارگاه ولایت را با ۲ میلیارد تومان سرمایه راه اندازی کرده ام، نیازی به سود کارگاه ندارم و همین که ۴۰۰ نفر به واسطه این مجموعه تولیدی ارتزاق می کنند، مزد خودم را ازگرفته ام.


 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1714079
ارسال نظر
نظرات