شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:48 منتشر شده در مورخ: 1399/12/15 شناسه خبر: 1714122
امام جمعه رودسر:

مردم تیر خلاص را در انتخابات ۱۴۰۰ به دشمنان خواهند زد/ ابوجهل‌های زمانه چاره‌ای جز تسلیم ندارند

مردم تیر خلاص را در انتخابات ۱۴۰۰ به دشمنان خواهند زد/ ابوجهل‌های زمانه چاره‌ای جز تسلیم ندارند
حجت الاسلام والمسلمین روحانی تاکید کرد: علیرغم همه توطئه‌های شما خواهید دید این مردم مسلمان باوفای این امت با همه مشکلات و گرفتاری ها تیر خلاص را در انتخابات ۱۴۰۰ را به شما خواهند زد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان رودسر با بیان اینکه ۱۵ روز تا پایان سال و چند روزی تا پایان ماه رجب مانده و باید در کنار سنت حسنه توجه به نظافت عمومی خانه به غبارروبی دل توجه کنیم اظهار کرد: باید دل ها را برای فضایل اخلاقی آماده سازی کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی با تاکید بر لزوم استفاده از ذکر استغفار افزود: این ذکر معجزه و گره گشایی می‌کند و غم و غصه از اهل استغفار دور می‌شود.

امام جمعه رودسر با بیان اینکه امام راحل پس از ۲۲ روز از پیروزی انقلاب یکی از نهاد های مهم انقلاب را تأسیس کرد اذعان کرد: تاسیس کمیته امداد توجه همه را به سمت قشر محروم جامعه جلب شد و این یادگار امام همچون دیگر یادگاری ها ارزشمند است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد، پرونده درخشانی از ابتدای انقلاب تاکنون داشته است گفت: ۵هزار و ۵۷۲ خانوار در شهر رودسر، چابکسر و کلاچای منهای رحیم آباد تحت پوشش هستند و در ایام پایانی سال نیازمند حمایت هستند.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی تاکید کرد: با هرچه در توان دارید دست محرومین را بگیرید.

امام جمعه رودسر با اشاره به هفته طبیعت و روز درختکاری گفت: باید اعتقاد راسخ داشته باشیم به غرص نهال که یک صدقه جاریه است.

وی با بیان اینکه بعثت خاتم الانبیا برای نجات بشریت از ظلم، فساد و بداخلاقی بود گفت: امروز رژیم وهابی آل سعود با همدستی رژیم کودک کش صهیونسیتی منشأ همه خون‌ریزی ها در جهان هستند.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی با اشاره به اینکه امروز تنها یک کشور منادی حقیقی اسلام ناب محمدی است افزود: سکان دار این منادی فرزندی از فرزندان پیامبر خاتم، امام خامنه‌ای است.

امام جمعه رودسر ادامه داد: علیرغم همه دشمنی های ابوجهل ها، ابوسفیان های زمانه، توطئه های اسلام هراسانه و … نتوانستند راه به جایی پیش ببرند.

وی با تاکید بر اینکه ابوجهل های زمانه همچون صدر اسلام چاره ای جز تسلیم ندارند گفت: به آنها میگوییم تا دیر نشده دست از دشمنی ها بردارید و به فکر توطئه و نقشه علیه جبهه مقاومت نباشید تا کنون راه به جایی نبردید از این به بعد هم هیچ غلطی نمی‌توانید کنید.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی تاکید کرد: علیرغم همه توطئه‌های شما خواهید دید این مردم مسلمان باوفای این امت با همه مشکلات و گرفتاری ها تیر خلاص را در انتخابات ۱۴۰۰ را به شما خواهند زد.

تصریح کرد: عمده این مشکلات با سو تدبیر و چهره نفاق برخی ها به وجود آمده که چهره آراسته دارند ولی تیشه به ریشه ما می‌زنند.

افزود: با انتخاب دولتی جوان، متدین، کارآفرین، لایق، مدیر و حزب اللهی مردم در دهان شما خواهند زد و توطئه‌های شما راه به جایی نخواهد برد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1714122
ارسال نظر
نظرات