شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1399/12/16 شناسه خبر: 1714321
رئیس دادگستری شهرستان فراهان خبر داد

برخورد جدی با جلسات و میتینگ‌های انتخاباتی در فراهان

برخورد جدی با جلسات و میتینگ‌های انتخاباتی در فراهان
رئیس دادگستری شهرستان فراهان از برخورد جدی با جلسات و میتینگ های انتخاباتی در حوزه فراهان به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمد عزیزپور، رئیس دادگستری شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور ، کاندیدای احتمالی انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی با برگزاری جلسات زود هنگام سلامتی مردم را به خطر نیندازند.

وی افزود: گزارش‌هایی مبنی بر اقدام برخی از افراد در خصوص آغاز تبلیغات میان دوره ای مجلس و شوراهای اسلامی شهر و روستا واصل شده که با توجه به مصوبات ستاد مقابله با کرونا، هر اقدامی در راستای ایجاد تجمع، غیرقانونی و جرم تلقی می‌شود و باید در این رابطه قانون اعمال شود.

عزیزپور اظهارکرد: در صورت عدم توجه، برابر قانون با جلسات و تجمعات خانگی با این افراد برخورد می‌شود.

رئیس دادگستری شهرستان فراهان افزود: با توجه به شرایط حساس کنونی جامعه و به خاطر سلامت عمومی شهروندان کسانی که میزبان جلسات و میتینگ‌های انتخاباتی افراد در منازل خود باشند ، برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.

وی اظهارکرد: بدون هیچ گونه اغماضی با هر کاندیدی که بخواهند جلساتی در حوزه شهرستان فراهان داشته باشند ، برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

عزیزپور گفت: برگزاری جلسات و نشست‌های انتخاباتی تا قبل از مهلت قانونی که قانون گذار مشخص کرده تخلف و این دادستانی ضمن هشدار به کاندیداها ، پرونده تخلف در این دادستانی برای آن ها تشکیل خواهد داد.

رئیس دادگستری شهرستان فراهان به تخلفات انتخاباتی سال گذشته اشاره کرد و افزود: در دوره ی قبل، هشت پرونده راجع به تخلفات انتخاباتی طرفداران کاندیدا و همچنین تعدادی از کاندیداها تشکیل و منجر به صدور حکم محکومیت و یا قرار عدم صلاحیت به محاکم کیفری تهران شده است.

وی خاطرنشان کرد: مباحث بهداشت و درمان و سلامت جامعه از موضوعات بسیار مهمی است که این دادستانی به صورت ویژه پیگیری و با متخلفین برخورد خواهد شد.

به دنبال ابطال نتیجه انتخابات حوزه تفرش، اشتیان و فراهان، انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه تفرش، آشتیان و فراهان، همزمان با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ششم برگزار می شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1714321
ارسال نظر
نظرات