شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 14:00 منتشر شده در مورخ: 1399/12/16 شناسه خبر: 1714373
مدیر بسیج جامعه پزشکی وسلامت آمل خبر داد؛

شناسایی ۴ هزار بیمار کرونایی در طرح «سردار سلیمانی» آمل

شناسایی ۴ هزار بیمار کرونایی در طرح «سردار سلیمانی» آمل
عباس اقوامی از پایش ۵۰ درصد آملی‌ها در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: ۴ هزار مبتلا به ویروس کرونا در این طرح شناسایی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس اقوامی در گفتگو با خبرنگار بلاغ با اشاره به طرح سردار سلیمانی در آمل اظهار: ۲ هزار و ۱۰۸ نفر بخش رصد و شناسایی را بر عهده دارند و ۱۳ تیم مراقبتی و ۲۲۷ تیم حمایتی در این طرح همکاری می کنند.

 وی با بیان اینکه هدف جامعه بسیج جامعه پزشکی پایه کار آمدن همه مردم جامعه و در نتیجه کم شدن شدن بیماری کرونا است بیان کرد: با کمک مردم در امر آموزش، بهداشت و کنترل بیماری می توانیم از سویی به این بیماران کمک کنیم و از سویی از تعداد مراجعه کنندگان به بیمارستان کم کنیم.

مدیر بسیج جامعه پزشکی و سلامت آمل از پایش بیش از ۵۰ درصد مردم شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: در طرح شهید سلیمانی ۲۳۲ هزار و ۴۰۴ نفر پایش شدند که ۶۸ هزار ۷۵۸ خانوارهستند که توسط تیم‌های رصد و شناسایی و مراقبتی شناسایی شدند، که بیش از ۴ هزار نفر تست کرونا یا آنان مثبت اعلام شد.

این مسئول با اشاره به اینکه با شعار نمی توان کاری انجام داد، باید مرد عمل باید باشیم، اظهار کرد: به نامه سردار سلیمانی به دخترش مراجعه کنیم که چطور طرز فکر انقلابی داشتند و اهل عمل بودند.

اقوامی تصریح کرد: در این طرح نیز هر خانواده یک سفیر سلامت دارد و هر ۴۰ خانواده یک رابط دارند که اطلاعات کامل بیمار و مشکلات ان را مطرح می کنند.

وی با بیان اینکه هزار و  ۹۲ خانوار نیازمند از ابتدای آذر ماه تاکنون تحت پوشش بسیج قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: ۹۹۲ بسته معیشتی که هر بسته بالغ بر ۶۰۰ هزار تومان به آنان تحویل داده شد که با کمک بسیج جامعه پزشکی، خیرین و سپاه بود.

مدیر بسیج جامعه پزشکی و سلامت آمل گفت: با شروع ویروس کرونا از اسفند ۹۸ با ایجاد قرارگاه پشتیبانی و جهادی سردار حاج قاسم در حوزه پول و پشتیبانی هم فعالیت های امداد و درمان با کمک بسیجیان هم در حوزه تخصصی و معیشتی فعالیت‌های تاثیرگذار و چشمگیری انجام شد که کار در حوزه انقلاب اسلامی و مدیریت جهادی خستگی ندارد.

اقوامی بیان کرد: دو هزار و هفتصد نیرو ثبت شده در بسیج جامعه پزشکی هستند که فعالیت های خوبی ارائه می‌کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1714373
ارسال نظر
نظرات