شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:35 منتشر شده در مورخ: 1399/12/16 شناسه خبر: 1714429
معاون اول رئیس‌جمهور:

تحریم و جنگ اقتصادی نتوانست جریان توسعه کشور را متوقف کند

تحریم و جنگ اقتصادی نتوانست جریان توسعه کشور را متوقف کند
جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور گفت: تحریم و جنگ اقتصادی نتوانست جریان توسعه کشور را متوقف کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های صنعت آب و برق استان یزد که به‌صورت ویدئو کنفرانسی در سالن شهید عباسپور برق منطقه‌ای یزد برگزار شد، گفت: خوشبختانه علی‌رغم تمام محدودیت‌های که طی سالیان اخیر دولت ازنظر منابع مالی و ارزی روبه‌رو بوده، دستگاه‌ها سعی کردند با افتتاح طرح‌های مختلف روند توسعه کشور را سرپا نگه داشتند.

وی با تأکید بر اینکه تحریم و جنگ اقتصادی نتوانست جریان توسعه کشور را متوقف سازد، اضافه کرد: در طول سالیان اخیر در وزارتخانه‌های مختلف با طرح‌های آب‌وخاک و برق و تولید و احداث سدهای بزرگ و عظیم، خطوط انتقال، شبکه‌های مختلف آب‌رسانی و برق‌رسانی به روستاها و احداث نیروگاه‌ها و سایر وزارتخانه‌ها با انجام فعالیت‌های این‌چنینی مسیر توسعه کشور را ادامه دادند.

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه در مدت اخیر طرح‌های بسیار تأثیرگذار توسط رئیس‌جمهور به‌صورت ویدئوکنفرانسی افتتاح شد، گفت: نتیجه این کارها است که جریان تولید و سرمایه‌گذاری با افت‌وخیزهایی که داشته، توانسته در این سال‌ها فعالیت‌های خود را ادامه دهد.

جهانگیری با اشاره به اینکه کارگروه سازگاری با آب در دولت با مسئولیت وزیر نیرو تشکیل شد، ادامه داد: سند سازگاری با آب برای 31 استان کشور تدوین‌شده که مرحله اول آن به شمار می‌رود و مهمتر از آن اجرای دقیق این سند توسط استانداران در این استان‌ها است.

وی با تأکید بر اینکه مسئله آب بسیار مهم است، اعلام کرد: ما باید از حتی یک قطره آب هم خوبی بهره ببریم و افتتاح سد در مناطق مختلف، برای اقتصاد و شرب مردم این مناطق مهم خواهد بود.

انتهای پیام/خ

https://www.dana.ir/1714429
ارسال نظر
نظرات