شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1399/12/16 شناسه خبر: 1714452
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی:

قاتل در صحنه وقوع قتل دستگیر شد

قاتل در صحنه وقوع قتل دستگیر شد
شخصی که مردی 70 ساله ای را در یکی از محله های شهرستان اراک به قتل رسانیده بود،‌ در عملیات ماموران پلیس شهرستان اراک و در محل وقوع قتل دستگیر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ "محمود خلجی" معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی  در جمع خبرنگاران گفت:‌ در بعدازظهر روز پنج شنبه با اعلام گزارشی از یک نزاع و درگیری منجر به جرح در یکی از محله های شهرستان اراک، بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامی در محل، مشخص شد که فردی به علت برخی سوء تفاهم ها و اختلافات قبلی، با یکی از اهالی محل که پیرمردی 70 ساله بوده، درگیر شده و با ضربات چاقو باعث مصدومیت شدید او شده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد:‌ متاسفانه بعد از گذشت یک ساعت از انتقال فرد مصدوم به مرکز درمانی،‌این فرد به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: فرد قاتل که دارای سابقه اعتیاد به مواد مخدر صنعتی است، بلافاصله در محل وقوع قتل دستگیر و با تکمیل تحقیقات پلیس و اعتراف به این قتل به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1714452
ارسال نظر
نظرات